Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
46"36'Marcinkowski Łukasz3
Matejski Tomasz2
41"54'Marcinkowski Łukasz3
Filipowski Dariusz1
29"25'Matejski Tomasz3
Marcinkowski Mateusz1
27"37'Zarwański Piotr2
Jagiełowicz Sylwester1
26"54'Wróblewski Michał1
Wójcik Grzegorz2
25"45'Pyda Andrzej2
Dobrzyński Wojciech1
25"36'Dyrtkowski Dariusz1
Dyczkowski Jakub2
25"06'Kotkowiak Mateusz2
Stawarski Michał1
24"09'Wójcik Grzegorz2
Maliński Michał1
24"08'Wróblewski Michał1
Holz Maciej2
17"25'Markiewicz Katarzyna1
Wawrzynowicz Agata2
11"44'Banaszak Hanna0
Wawrzynowicz Agata2
11"43'Strzębała Hanna0
Kulpowicz Martyna2
11"12'Wawrzynowicz Agata0
Kulpowicz Martyna2
11"08'Kraczkowska Alicja0
Wawrzynowicz Agata2
10"13'Banaszak Hanna0
Markiewicz Katarzyna2
9"36'Kraczkowska Alicja2
Banaszak Hanna0
9"23'Strzębała Hanna2
Kwaśniewska Karolina0
9"16'Markiewicz Katarzyna0
Strzębała Hanna2
8"59'Kulpowicz Martyna2
Kwaśniewska Karolina0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Marcinkowski Łukasz116"19'
Matejski Tomasz96"41'
Wójcik Grzegorz92"12'
Filipowski Dariusz90"25'
Wróblewski Michał88"10'
Pyda Andrzej85"29'
Maliński Michał83"38'
Marcinkowski Mateusz81"12'
Brzeski Maciej76"24'
Kotkowiak Mateusz75"55'
Wawrzynowicz Agata48"28'
Banaszak Hanna48"10'
Bień Sara43"24'
Markiewicz Katarzyna43"22'
Kraczkowska Alicja36"59'
Kosonowska Danuta31"24'
Kulpowicz Martyna31"09'
Strzębała Hanna30"47'
Kwaśniewska Karolina27"39'

Czas setów: 22 godz. 51 min 6 s

OPENDAMSKA

1200 min 25 s

15"20'
2 set
Marcinkowski Łukasz3
Matejski Tomasz2
13"13'
3 set
Marcinkowski Łukasz3
Filipowski Dariusz1
11"56'
1 set
Kotkowiak Mateusz0
Dobrzyński Wojciech2
11"50'
2 set
Michniewicz Franciszek0
Pyda Andrzej2
10"45'
1 set
Wójcik Grzegorz1
Michniewicz Franciszek2
10"42'
2 set
Marcinkowski Łukasz3
Filipowski Dariusz1
10"33'
2 set
Wróblewski Michał1
Holz Maciej2
10"10'
2 set
Jagiełowicz Sylwester0
Marcinkowski Łukasz2
9"53'
1 set
Wróblewski Michał1
Wójcik Grzegorz2
9"29'
2 set
Zarwański Piotr2
Jagiełowicz Sylwester1

170 min 41 s

5"48'
1 set
Markiewicz Katarzyna1
Wawrzynowicz Agata2
5"39'
2 set
Markiewicz Katarzyna1
Wawrzynowicz Agata2
5"35'
1 set
Wawrzynowicz Agata0
Kulpowicz Martyna2
5"16'
2 set
Banaszak Hanna0
Wawrzynowicz Agata2
5"08'
1 set
Strzębała Hanna0
Kulpowicz Martyna2
5"05'
2 set
Strzębała Hanna0
Kulpowicz Martyna2
4"55'
2 set
Bień Sara0
Markiewicz Katarzyna2
4"53'
1 set
Kraczkowska Alicja0
Wawrzynowicz Agata2
4"48'
1 set
Banaszak Hanna0
Wawrzynowicz Agata2
4"41'
2 set
Banaszak Hanna0
Markiewicz Katarzyna2

Małych punktów: 4441

OPENDAMSKA

3729

Marcinkowski Łukasz177
Matejski Tomasz155
Maliński Michał138
Woźniak Jacek138
Marcinkowski Mateusz137
Wróblewski Michał133
Wójcik Grzegorz129
Pyda Andrzej120
Brzeski Maciej118
Łukasik Patryk116

712

Banaszak Hanna108
Wawrzynowicz Agata106
Markiewicz Katarzyna96
Kulpowicz Martyna88
Strzębała Hanna81
Kraczkowska Alicja70
Bień Sara69
Kwaśniewska Karolina64
Kosonowska Danuta30

Wszystkich rozegranych setów: 257

OPENDAMSKA

212

45


Wszystkich rozegranych meczów: 109

OPENDAMSKA

87

22


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
11.82'
1 set
Dobrzyński Wojciech2
Grzelak Kacper0
11.82'
1 set
Szostak Daniel2
Cygan Marek0
13.09'
1 set
Cygan Marek0
Michniewicz Franciszek2
13.45'
2 set
Cygan Marek0
Michniewicz Franciszek2
14.18'
2 set
Dobrzyński Wojciech2
Grzelak Kacper0
14.18'
1 set
Krymarys Marcin0
Stolecki Filip2
15.45'
2 set
Kempka Marcin0
Marcinkowski Łukasz2
16.55'
1 set
Matysiak Dominik0
Zieliński Maciej2
16.64'
1 set
Kempka Marcin0
Marcinkowski Łukasz2
16.64'
2 set
Brzeski Maciej0
Michniewicz Franciszek2
13.09'
2 set
Kosonowska Danuta0
Kulpowicz Martyna2
13.36'
1 set
Bień Sara0
Markiewicz Katarzyna2
13.36'
1 set
Kosonowska Danuta0
Kulpowicz Martyna2
14.64'
1 set
Kosonowska Danuta0
Strzębała Hanna2
15.09'
3 set
Markiewicz Katarzyna1
Wawrzynowicz Agata2
15.64'
2 set
Kosonowska Danuta0
Strzębała Hanna2
15.91'
2 set
Kraczkowska Alicja0
Markiewicz Katarzyna2
16.00'
1 set
Bień Sara0
Wawrzynowicz Agata2
16.09'
2 set
Kraczkowska Alicja0
Kwaśniewska Karolina2
16.82'
1 set
Kraczkowska Alicja0
Markiewicz Katarzyna2

Decyzji sędziowskich: 10 (0.2%)

Stroke 1
10%
Let 9
90%
Nolet 0
0%

OPEN
5 7.5%
0-5-0
Krymarys Marcin2
Woźniak Jacek1
2 3.3%
0-2-0
Wróblewski Michał1
Holz Maciej2
1 2.6%
0-1-0
Słomski Filip2
Holz Maciej0
1 3.1%
1-0-0
Szostak Daniel2
Wilas Paweł0
1 2.6%
0-1-0
Łukasik Patryk2
Kempka Marcin0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0