Najdłuższy mecz

OPENJUNIORSKA
47"15'Pełczyński Adam3
Marcinkowski Łukasz2
45"50'Marcinkowski Łukasz3
Dominiak Kamil1
34"59'Dobrzyński Wojciech2
Dominiak Kamil1
34"28'Gałecki Tomasz2
Przytuła Michał1
30"58'Pełczyński Adam2
Kotkowiak Mateusz0
29"09'Samborski Jan1
Dobrzyński Wojciech2
27"36'Stachowiak Sebastian1
Maślanyk Maciej2
27"25'Pełczyński Adam3
Dobrzyński Wojciech1
27"12'Kuliński Wojciech1
Stawarski Michał2
24"45'Przytuła Michał2
Mikuła Grzegorz1
19"26'Otuszewski Alan1
Białoszewski Adam2
16"52'Smuszkiewicz Wiktor2
Pawłowski Mateusz1
14"36'Gryka Aleksander2
Otuszewski Alan1
14"27'Piasecki Jan2
Smuszkiewicz Wiktor1
12"43'Smuszkiewicz Wiktor0
Bociek Adam2
11"54'Pawłowski Mateusz0
Bociek Adam2
11"24'Klemczak Jakub0
Pawłowski Mateusz2
10"44'Stachowiak Kacper2
Bociek Adam0
9"55'Otuszewski Alan0
Bociek Adam2
9"36'Klemczak Jakub2
Urbański Ignacy0

Najdłużej na korcie

OPENJUNIORSKA
Pełczyński Adam124"30'
Marcinkowski Łukasz110"09'
Dominiak Kamil105"36'
Dobrzyński Wojciech100"02'
Przytuła Michał92"40'
Gałecki Tomasz88"46'
Samborski Jan88"35'
Kotkowiak Mateusz86"04'
Dyczkowski Jakub84"27'
Michniewicz Franciszek79"50'
Otuszewski Alan52"21'
Smuszkiewicz Wiktor51"39'
Pawłowski Mateusz50"36'
Bociek Adam46"37'
Białoszewski Adam46"22'
Piasecki Jan39"53'
Klemczak Jakub39"06'
Urbański Ignacy39"04'
Gryka Aleksander37"02'
Stachowiak Kacper35"54'

Czas setów: 21 godz. 40 min 10 s

OPENJUNIORSKA

1080 min 53 s

19"52'
3 set
Dobrzyński Wojciech2
Dominiak Kamil1
18"57'
1 set
Pełczyński Adam2
Kotkowiak Mateusz0
17"06'
3 set
Gałecki Tomasz2
Przytuła Michał1
15"55'
3 set
Marcinkowski Łukasz3
Dominiak Kamil1
11"23'
3 set
Przytuła Michał2
Mikuła Grzegorz1
11"16'
1 set
Kotkowiak Mateusz2
Michniewicz Franciszek0
10"56'
1 set
Marcinkowski Łukasz3
Dominiak Kamil1
10"30'
1 set
Stachowiak Sebastian1
Maślanyk Maciej2
10"04'
3 set
Pełczyński Adam3
Marcinkowski Łukasz2
10"00'
1 set
Matysiak Dominik0
Białek Wojciech2

219 min 17 s

7"15'
2 set
Otuszewski Alan1
Białoszewski Adam2
5"50'
1 set
Smuszkiewicz Wiktor0
Bociek Adam2
5"38'
1 set
Stachowiak Kacper2
Bociek Adam0
5"34'
3 set
Otuszewski Alan1
Białoszewski Adam2
5"33'
3 set
Smuszkiewicz Wiktor2
Pawłowski Mateusz1
5"30'
1 set
Pawłowski Mateusz0
Bociek Adam2
5"27'
1 set
Otuszewski Alan0
Bociek Adam2
5"26'
2 set
Klemczak Jakub0
Pawłowski Mateusz2
5"24'
2 set
Smuszkiewicz Wiktor0
Bociek Adam2
5"16'
2 set
Smuszkiewicz Wiktor2
Pawłowski Mateusz1

Małych punktów: 4072

OPENJUNIORSKA

3190

Marcinkowski Łukasz160
Pełczyński Adam155
Przytuła Michał139
Dobrzyński Wojciech136
Samborski Jan129
Stachurski Jakub121
Dominiak Kamil120
Kotkowiak Mateusz119
Mikuła Grzegorz117
Wójcik Grzegorz112

882

Smuszkiewicz Wiktor118
Stachowiak Kacper110
Pawłowski Mateusz104
Piasecki Jan102
Bociek Adam93
Klemczak Jakub81
Otuszewski Alan80
Urbański Ignacy70
Białoszewski Adam68
Gryka Aleksander56

Wszystkich rozegranych setów: 236

OPENJUNIORSKA

182

54


Wszystkich rozegranych meczów: 100

OPENJUNIORSKA

75

25


Szybkość zdobycia punktów

OPENJUNIORSKA
12.82'
2 set
Białek Wojciech0
Pyda Andrzej2
14.00'
1 set
Stachurski Jakub2
Stachowiak Sebastian1
14.82'
1 set
Grzelak Marek0
Kuliński Wojciech2
15.45'
1 set
Maślanyk Maciej2
Białek Wojciech0
16.45'
1 set
Wójcik Grzegorz2
Grzelak Kacper0
16.82'
2 set
Stachurski Jakub2
Stawarski Michał0
17.09'
1 set
Białek Wojciech0
Pyda Andrzej2
17.45'
2 set
Kuliński Wojciech2
Szostak Daniel0
18.45'
1 set
Grzelak Kacper0
Kuliński Wojciech2
18.45'
1 set
Pyda Andrzej2
Grzelczak Włodzimierz0
11.18'
2 set
Gryka Aleksander0
Klemczak Jakub2
11.73'
1 set
Otuszewski Alan0
Smuszkiewicz Wiktor2
12.91'
1 set
Gryka Aleksander0
Stachowiak Kacper2
13.27'
2 set
Piasecki Jan0
Stachowiak Kacper2
13.73'
2 set
Gryka Aleksander0
Urbański Ignacy2
14.00'
1 set
Gryka Aleksander0
Piasecki Jan2
14.64'
1 set
Białoszewski Adam0
Smuszkiewicz Wiktor2
15.36'
2 set
Gryka Aleksander0
Stachowiak Kacper2
15.64'
2 set
Otuszewski Alan0
Pawłowski Mateusz2
15.73'
1 set
Białoszewski Adam0
Bociek Adam2

Decyzji sędziowskich: 7 (0.2%)

Stroke 2
28.6%
Let 5
71.4%
Nolet 0
0%

OPENJUNIORSKA
3 4.8%
0-3-0
Stachowiak Sebastian1
Maślanyk Maciej2
2 3.4%
0-2-0
Samborski Jan1
Dobrzyński Wojciech2
1 2%
1-0-0
Matysiak Dominik2
Jabłoński Zbyszek1
1 1.5%
1-0-0
Otuszewski Alan1
Białoszewski Adam2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0