Grand Prix Poznania DANGRAF - Ranking

Miejsce GraczGrand Prix Poznania DANGRAF B+ vol.1
02-10-2021
Grand Prix Poznania DANGRAF B+ vol. 2
22-10-2021
Grand Prix Poznania DANGRAF B+ VOL.3
20-11-2021
Grand Prix Poznania DANGRAF B+ vol.4 ( Mikołajkowy )
11-12-2021
GrandPrix Poznania DAN-GRAF kat. B+ vol.5
08-01-2022
Grand Prix Poznania DANGRAF B+ VOL.6
05-02-2022
Grand Prix Poznania DANGRAF B+ VOL.7
12-03-2022
Grand Prix Poznania DANGRAF B+ vol.8
02-04-2022
GrandPrix Poznania DAN-GRAF kat. B+ vol.9 (FINAŁ)
07-05-2022
Suma 6 najlepszych
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Filipowski Dariusz4248.91365136513652265.524248.92302.861912.27
2Marcinkowski Łukasz3270.92302.865231.763270.92265.524218.2113651706.93
3Marcinkowski Mateusz2302.863270.94248.917112.13237.53270.91443.16
4Stolecki Filip7205.164248.92302.865231.7616133.414248.91370.99
5Samborski Jan9184.365231.767205.165203.196217.59184.361226.32
6Pyda Andrzej3272.4831757205.163270.98170.285231.766217.51170.6
7Kotkowiak Mateusz17127.8710175.3511167.067205.169184.367179.879184.3611167.061096.16
8Dobrzyński Wojciech5231.766217.511167.063237.57205.161058.99
9Czarnota Krzysztof15139.33270.94248.98194.227179.871033.19
10Dominiak Kamil12159.399184.3612159.394218.2110175.35896.7
11Matejski Tomasz13202302.863270.9893.76
12Zarwański Piotr14145.562593.0913152.2414145.5613133.4710175.3516133.41885.59
13Spoljar Domagoj5231.764248.98170.285231.76882.7
14Dyczkowski Jakub23100.4415139.32786.4520113.0315139.314127.619161.6312159.3919117.7844.92
15Grzelczak Włodzimierz11167.0613152.2419117.721108.6115122.1213152.243663.5819.97
16Stawarski Michał18122.6417127.8719117.712139.7414145.5613152.24805.74
17Maliński Michał2496.6714145.5619117.710175.352099.0920113.03747.41
18Jagiełowicz Sylwester12159.3916133.416190.6811167.062496.67747.22
19Kuliński Wojciech13152.243761.513370.0718122.642593.092581.615203.192689.68742.45
20Lopez Marc13651365730
21Dyrtkowski Dariusz21108.6110175.3514145.562496.673272.4818122.64721.31
22Gałecki Tomasz16133.419184.366190.687205.16713.61
23Pełczyński Adam13651320685
24Szymanowski Marek8194.2216133.418194.2212159.39681.24
25Słomski Filip22104.424745.9616133.4122104.422291.5411146.472496.673957.8676.92
26Michniewicz Franciszek3370.0713152.2410153.7317127.8717127.87631.78
27Brzeski Maciej2980.442689.682195.2210153.7319117.72593.09629.87
28Andrzejczak Karol8194.2210175.356217.5587.07
29Leitgeber Artur11167.0615139.315139.315139.3584.95
30Mikuła Grzegorz12159.3917127.8713133.4714145.56566.28
31Woźniak Jacek3077.663859.612883.372786.453370.0714127.612980.443077.66533.19
32Krymarys Marcin21108.612883.3721108.613263.542786.453272.48523.05
33Kempka Marcin2593.092689.6823100.4418107.5223100.44491.17
34Ptaszek Mateusz317520113.0320113.0316116.963565.59483.61
35Kleszcz Piotr7205.1631758194.22474.39
36Stolecki Leon6217.52689.6811167.06474.25
37Stachowiak Sebastian2980.443761.513077.6631752873.092786.45454.16
38Grzelak Marek2786.454647.2223100.442980.442775.794252.85443.19
39Przytuła Michał12159.399161.632099.09420.11
40Holz Maciej2980.443272.482593.092970.532593.09409.62
41Maślanyk Maciej22104.4219103.1917112.13077.66397.37
42Kieruzal Piotr3467.7812139.743370.0721108.61386.19
43Cygan Marek4745.965042.523859.6115122.124056.083859.61385.91
44Grzelak Kacper4252.854548.533663.53663.53165.762883.37377.52
45Matysiak Dominik5042.523859.613761.513761.513319.22291.543957.8374.51
46Kroll Adam6217.513152.24369.74
47Stolecki Paweł22104.4218122.6415139.3366.35
48Kłosowicz Maciej3859.614351.343467.7823100.443077.66356.83
49Stachurski Jakub8194.2211146.47340.69
50Wójcik Grzegorz17127.872388.0618122.64338.57
51Rogalski Mikołaj2302.86302.86
51Dudek Piotr2302.86302.86
53Szymaniak Kinga18122.642883.372883.37289.38
54Smoła Maciej3663.522104.4216116.96284.88
55Kabaciński Maciej2883.379184.36267.73
56Chodukiewicz Piotr3957.84449.914056.082496.67260.46
57Oślizło Kamil3272.482980.4423100.44253.36
58Wasik Adam2496.673272.483175244.15
59Kaczmarek Mateusz3565.593663.520113.03242.12
60Zieliński Maciej4056.084154.433565.593859.61235.7
61Kubiak Tomasz3272.482786.453175233.93
62Grishin Sergei4844.762195.222980.44220.43
63Ryfa Natalia6217.5217.5
64Krzemień Szymon2496.6720113.03209.7
65Zdrojewski Antoni4056.0831753467.78198.85
66Wilas Dawid8194.22194.22
67Wróblewski Michał2689.6822104.42194.1
68Białek Wojciech4548.533957.82484.75191.09
69Somoza-Suarez Ruben10175.35175.35
70Bobkowski Przemysław3068.0819103.19171.27
71Ratka Łukasz14145.56145.56
72Szostak Daniel2678.633761.51140.14
73Kosiak Przemysław4252.852883.37136.22
74Czajczyński Daniel3370.073565.59135.66
75Kramer Piotr3077.664056.08133.73
76Parciak Krzysztof16133.41133.41
77Hełminiak Piotr17127.87127.87
78Kaźmierczak Rafał18122.64122.64
79Krawczyk Tobiasz19117.7117.7
79Żak Marcin19117.7117.7
81Czajczyński Krzysztof20113.03113.03
82Łukasik Patryk21108.61108.61
82Przybylski Bartosz21108.61108.61
84Kwiatkowski Grzegorz18107.52107.52
85Kaczmarek Grzegorz3761.514943.62105.13
86Kraczkowski Przemysław22104.42104.42
87Chlebny Piotr23100.44100.44
88Mikołajczak Piotr2593.0993.09
89Zielak Jarosław2689.6889.68
89Roguski Jakub2689.6889.68
91Gołembiewski Paweł2388.0688.06
92Furman Wojciech2786.4586.45
93Markiewicz Patryk3077.6677.66
94Martynów Wojciech3370.0770.07
94Szukała Adam3370.0770.07
96Pikul Dawid3467.7867.78
96Teinert Katarzyna3467.7867.78
96Janik Tomasz3467.7867.78
96Chocholski Piotr3467.7867.78
100Miśkowiak Mikołaj3565.5965.59
100Bieliński Mateusz3565.5965.59
100Chudzicki Bartosz3565.5965.59
103Lipiński Tomasz3663.563.5
103Gąsiorowski Kamil3663.563.5
105Jankowiak Marcin3761.5161.51
106Nowak Marek3957.857.8
106Nowacki Piotr3957.857.8
108Chęciński Radosław4154.4354.43
108Lipecki Łukasz 4154.4354.43
108Wilas Paweł4154.4354.43
108Krawczyk Jan4154.4354.43
112Łajło Lucjan4252.8552.85
113Dzięcioł Paweł4351.3451.34
113Solawa Jakub4351.3451.34
115Kornowska Małgorzata4449.9149.91
115Grzegorczyk Stanisław4449.9149.91
117Żebrowska Karolina4548.5348.53
118Frąckowiak Wojciech4647.2247.22
118Sikorski Rafał4647.2247.22
120Bednarzak Miłosz4745.9645.96
121Szamajda Rafał4844.7644.76
122Różak Axel4943.6243.62
123Jastrzębski Maciej5141.4741.47
123Zientek Łukasz5141.4741.47
125Bartkowiak Jakub5240.4740.47
126Gołębiewski Piotr5339.539.5
127Jędrzejczak Marcin5537.737.7
128Jabłoński Zbyszek3418.5718.57
Miejsce GraczGrand Prix Poznania DANGRAF B+ vol.1
02-10-2021
Grand Prix Poznania DANGRAF B+ vol. 2
22-10-2021
Grand Prix Poznania DANGRAF B+ VOL.3
20-11-2021
Grand Prix Poznania DANGRAF B+ vol.4 ( Mikołajkowy )
11-12-2021
GrandPrix Poznania DAN-GRAF kat. B+ vol.5
08-01-2022
Grand Prix Poznania DANGRAF B+ VOL.6
05-02-2022
Grand Prix Poznania DANGRAF B+ VOL.7
12-03-2022
Grand Prix Poznania DANGRAF B+ vol.8
02-04-2022
GrandPrix Poznania DAN-GRAF kat. B+ vol.9 (FINAŁ)
07-05-2022
Suma 6 najlepszych
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Szymaniak Kinga1320132013651005
2Kulpowicz Martyna5158.032140.712136.456127.1211856145892.31
3Grodzka Wiktoria11854181.8511855149700.85
4Kornowska Małgorzata3211.113205.832282.67699.61
5Wawrzynowicz Agata3106.79989.79751.99975.432141.698103.59569.29
6Markiewicz Katarzyna565.268104.06494.62565.261061.49497.04986.03512.27
7Wilas Karolina2247.823234.78482.6
8Strzębała Hanna2136.456137.72484.13116.18474.45
9Buczkowska Ewa4174.574199.12373.69
10Pozlewicz Anna2250.77250.77
11Szwarc Anna7119.91578.31198.22
12Ryfa Natalia1185185
13Żebrowska Karolina5169.96169.96
14Kwaśniewska Karolina484.1581.32165.43
15Kiełbasiewicz Magdalena841.02890.81131.83
16Wilińska Joanna7123.1123.1
17Kossińska Nina1344.491070.14114.63
18Startek Kamila3114.42114.42
19Janik Zofia1165.11148.82113.92
20Olejnik Dagna7107.92107.92
21Wilas Kamila3106.79106.79
22Malicka Hanna1076.8776.87
23Kraczkowska Alicja667.8467.84
24Słota Monika664.3164.31
25Banaszak Hanna755.9955.99
26Lewandowska Aleksandra1155.6955.69
27Bumbar Anna1254.3454.34
28Bień Sara845.4345.43
29Kosonowska Danuta935.9435.94
30Kanior Paula1435.4535.45