Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA grupa 9-11DAMSKA
55"05'Filipowski Dariusz3
Marcinkowski Łukasz2
52"04'Spoljar Domagoj1
Rogalski Mikołaj3
35"50'Kotkowiak Mateusz1
Stolecki Filip2
29"49'Dyczkowski Jakub2
Dyrtkowski Dariusz1
29"38'Dyczkowski Jakub2
Janik Tomasz0
27"56'Samborski Jan2
Szymanowski Marek1
27"48'Mikuła Grzegorz2
Stawarski Michał1
27"26'Mikuła Grzegorz2
Dyrtkowski Dariusz1
26"12'Rogalski Mikołaj0
Filipowski Dariusz3
25"44'Zarwański Piotr1
Michniewicz Franciszek2
38"36'Janik Zofia2
Wawrzynowicz Agata3
25"06'Markiewicz Katarzyna1
Wawrzynowicz Agata3
20"27'Janik Zofia1
Markiewicz Katarzyna3
36"37'Grodzka Wiktoria2
Buczkowska Ewa3
36"04'Buczkowska Ewa2
Wilas Karolina3
34"09'Markiewicz Katarzyna2
Kiełbasiewicz Magdalena3
26"07'Grodzka Wiktoria3
Kulpowicz Martyna1
25"58'Wawrzynowicz Agata1
Olejnik Dagna3
21"28'Kiełbasiewicz Magdalena1
Olejnik Dagna3
18"12'Kornowska Małgorzata0
Szymaniak Kinga3
14"56'Kulpowicz Martyna0
Szymaniak Kinga3
14"52'Kiełbasiewicz Magdalena0
Wilas Karolina3
14"15'Olejnik Dagna0
Kornowska Małgorzata3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA grupa 9-11DAMSKA
Filipowski Dariusz111"42'
Mikuła Grzegorz96"01'
Marcinkowski Łukasz93"31'
Dyczkowski Jakub91"52'
Rogalski Mikołaj87"07'
Stawarski Michał86"39'
Kotkowiak Mateusz86"05'
Krzemień Szymon81"07'
Przybylski Bartosz78"37'
Michniewicz Franciszek75"21'
Wawrzynowicz Agata48"51'
Janik Zofia43"55'
Markiewicz Katarzyna34"14'
Buczkowska Ewa72"58'
Grodzka Wiktoria67"34'
Kiełbasiewicz Magdalena62"26'
Olejnik Dagna58"20'
Wilas Karolina52"35'
Kulpowicz Martyna42"55'
Szymaniak Kinga38"21'
Kornowska Małgorzata38"07'
Markiewicz Katarzyna26"22'
Wawrzynowicz Agata20"58'

Czas setów: 23 godz. 57 min 1 s

OPENDAMSKA grupa 9-11DAMSKA

1129 min 17 s

21"54'
2 set
Dyczkowski Jakub2
Janik Tomasz0
13"35'
2 set
Filipowski Dariusz3
Marcinkowski Łukasz2
13"20'
1 set
Filipowski Dariusz3
Marcinkowski Łukasz2
12"29'
1 set
Kotkowiak Mateusz1
Stolecki Filip2
12"26'
3 set
Kotkowiak Mateusz1
Stolecki Filip2
12"14'
1 set
Dominiak Kamil0
Rogalski Mikołaj2
11"47'
2 set
Wasik Adam0
Spoljar Domagoj2
11"46'
1 set
Spoljar Domagoj1
Rogalski Mikołaj3
11"32'
1 set
Stawarski Michał2
Maślanyk Maciej0
11"25'
2 set
Michniewicz Franciszek2
Krzemień Szymon0

63 min 30 s

6"40'
2 set
Janik Zofia2
Wawrzynowicz Agata3
6"11'
1 set
Janik Zofia2
Wawrzynowicz Agata3
6"05'
4 set
Janik Zofia2
Wawrzynowicz Agata3
5"49'
3 set
Janik Zofia2
Wawrzynowicz Agata3
5"41'
1 set
Markiewicz Katarzyna1
Wawrzynowicz Agata3
5"07'
4 set
Markiewicz Katarzyna1
Wawrzynowicz Agata3
4"41'
4 set
Janik Zofia1
Markiewicz Katarzyna3
4"33'
2 set
Markiewicz Katarzyna1
Wawrzynowicz Agata3
4"31'
5 set
Janik Zofia2
Wawrzynowicz Agata3
4"14'
3 set
Markiewicz Katarzyna1
Wawrzynowicz Agata3

244 min 14 s

7"41'
2 set
Grodzka Wiktoria2
Buczkowska Ewa3
6"56'
1 set
Buczkowska Ewa2
Wilas Karolina3
6"54'
5 set
Buczkowska Ewa2
Wilas Karolina3
6"40'
3 set
Buczkowska Ewa2
Wilas Karolina3
6"22'
5 set
Markiewicz Katarzyna2
Kiełbasiewicz Magdalena3
6"18'
3 set
Grodzka Wiktoria3
Kulpowicz Martyna1
6"16'
3 set
Grodzka Wiktoria2
Buczkowska Ewa3
5"58'
2 set
Wawrzynowicz Agata1
Olejnik Dagna3
5"57'
5 set
Grodzka Wiktoria2
Buczkowska Ewa3
5"56'
4 set
Wawrzynowicz Agata1
Olejnik Dagna3

Małych punktów: 4310

OPENDAMSKA grupa 9-11DAMSKA

3172

Filipowski Dariusz149
Marcinkowski Łukasz142
Mikuła Grzegorz135
Rogalski Mikołaj130
Spoljar Domagoj126
Przybylski Bartosz119
Stolecki Paweł116
Kotkowiak Mateusz112
Stawarski Michał108
Michniewicz Franciszek102

224

Wawrzynowicz Agata95
Janik Zofia66
Markiewicz Katarzyna63

914

Grodzka Wiktoria154
Buczkowska Ewa116
Kiełbasiewicz Magdalena100
Szymaniak Kinga100
Olejnik Dagna96
Wilas Karolina86
Kulpowicz Martyna86
Kornowska Małgorzata84
Markiewicz Katarzyna47
Wawrzynowicz Agata39

Wszystkich rozegranych setów: 252

OPENDAMSKA grupa 9-11DAMSKA

185

13

54


Wszystkich rozegranych meczów: 97

OPENDAMSKA grupa 9-11DAMSKA

78

3

16


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA grupa 9-11DAMSKA
0.45'
2 set
Czarnota Krzysztof0
Andrzejczak Karol2
10.82'
2 set
Stolecki Filip2
Samborski Jan0
11.45'
1 set
Stachowiak Sebastian0
Marcinkowski Łukasz2
12.27'
1 set
Matysiak Dominik0
Michniewicz Franciszek2
12.36'
1 set
Matysiak Dominik0
Woźniak Jacek2
13.82'
1 set
Czarnota Krzysztof0
Andrzejczak Karol2
14.09'
2 set
Matysiak Dominik0
Michniewicz Franciszek2
14.64'
2 set
Matysiak Dominik0
Woźniak Jacek2
15.36'
2 set
Brzeski Maciej2
Cygan Marek0
16.36'
2 set
Stolecki Leon2
Kempka Marcin0
11.82'
2 set
Janik Zofia1
Markiewicz Katarzyna3
19.73'
3 set
Janik Zofia1
Markiewicz Katarzyna3
22.82'
1 set
Janik Zofia1
Markiewicz Katarzyna3
23.09'
3 set
Markiewicz Katarzyna1
Wawrzynowicz Agata3
24.64'
5 set
Janik Zofia2
Wawrzynowicz Agata3
24.82'
2 set
Markiewicz Katarzyna1
Wawrzynowicz Agata3
25.55'
4 set
Janik Zofia1
Markiewicz Katarzyna3
27.91'
4 set
Markiewicz Katarzyna1
Wawrzynowicz Agata3
30.42'
4 set
Janik Zofia2
Wawrzynowicz Agata3
31.00'
1 set
Markiewicz Katarzyna1
Wawrzynowicz Agata3
12.73'
1 set
Janik Zofia0
Grodzka Wiktoria3
13.18'
3 set
Grodzka Wiktoria3
Kiełbasiewicz Magdalena0
13.27'
2 set
Grodzka Wiktoria3
Kiełbasiewicz Magdalena0
14.82'
3 set
Janik Zofia0
Grodzka Wiktoria3
15.09'
2 set
Olejnik Dagna0
Kulpowicz Martyna3
15.09'
1 set
Wilas Karolina0
Szymaniak Kinga3
15.36'
2 set
Janik Zofia0
Grodzka Wiktoria3
15.82'
2 set
Olejnik Dagna0
Kornowska Małgorzata3
16.18'
2 set
Kiełbasiewicz Magdalena0
Wilas Karolina3
16.27'
3 set
Olejnik Dagna0
Kornowska Małgorzata3

Decyzji sędziowskich: 2 (0%)

Stroke 2
100%
Let 0
0%
Nolet 0
0%

OPEN
1 1.1%
1-0-0
Filipowski Dariusz3
Marcinkowski Łukasz2
1 3.2%
1-0-0
Filipowski Dariusz2
Kuliński Wojciech0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0