Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
46"29'Filipowski Dariusz3
Stolecki Filip1
40"23'Gałecki Tomasz1
Pyda Andrzej2
38"26'Kotkowiak Mateusz1
Stolecki Filip2
34"26'Stawarski Michał1
Spoljar Domagoj2
34"10'Jagiełowicz Sylwester1
Leitgeber Artur2
30"58'Kleszcz Piotr1
Spoljar Domagoj2
30"53'Dyczkowski Jakub2
Jagiełowicz Sylwester1
29"35'Zarwański Piotr2
Dyrtkowski Dariusz1
28"34'Gałecki Tomasz2
Mikuła Grzegorz1
28"09'Matejski Tomasz2
Dominiak Kamil1
42"57'Buczkowska Ewa2
Wilas Karolina3
42"33'Kornowska Małgorzata3
Buczkowska Ewa2
32"04'Wawrzynowicz Agata3
Markiewicz Katarzyna2
29"47'Kulpowicz Martyna1
Żebrowska Karolina3
29"16'Kulpowicz Martyna3
Wilińska Joanna2
26"18'Kossińska Nina3
Lewandowska Aleksandra1
23"49'Wawrzynowicz Agata0
Żebrowska Karolina3
23"35'Wilińska Joanna3
Wawrzynowicz Agata1
22"23'Buczkowska Ewa3
Wilińska Joanna0
19"44'Kornowska Małgorzata0
Szymaniak Kinga3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Stolecki Filip125"23'
Kaczmarek Mateusz109"03'
Dyczkowski Jakub103"47'
Filipowski Dariusz96"20'
Kotkowiak Mateusz93"46'
Gałecki Tomasz90"42'
Stawarski Michał90"33'
Jagiełowicz Sylwester87"17'
Spoljar Domagoj85"32'
Matejski Tomasz84"43'
Buczkowska Ewa99"10'
Wawrzynowicz Agata73"00'
Kornowska Małgorzata67"18'
Kulpowicz Martyna67"14'
Wilas Karolina61"59'
Wilińska Joanna59"28'
Żebrowska Karolina56"20'
Markiewicz Katarzyna51"05'
Szymaniak Kinga45"21'
Lewandowska Aleksandra41"23'

Czas setów: 27 godz. 37 min 12 s

OPENDAMSKA

1325 min 37 s

18"03'
2 set
Jagiełowicz Sylwester1
Leitgeber Artur2
17"01'
3 set
Filipowski Dariusz3
Stolecki Filip1
16"54'
3 set
Gałecki Tomasz1
Pyda Andrzej2
13"46'
3 set
Kotkowiak Mateusz1
Stolecki Filip2
13"35'
1 set
Kotkowiak Mateusz1
Stolecki Filip2
13"10'
2 set
Stolecki Filip2
Spoljar Domagoj0
13"03'
3 set
Kleszcz Piotr1
Spoljar Domagoj2
12"25'
3 set
Stawarski Michał1
Spoljar Domagoj2
11"32'
3 set
Kaczmarek Mateusz2
Stachowiak Sebastian1
11"29'
2 set
Kaczmarek Mateusz2
Oślizło Kamil0

331 min 35 s

9"38'
1 set
Wawrzynowicz Agata0
Żebrowska Karolina3
9"35'
2 set
Buczkowska Ewa2
Wilas Karolina3
9"18'
4 set
Kulpowicz Martyna1
Żebrowska Karolina3
8"56'
3 set
Buczkowska Ewa2
Wilas Karolina3
8"14'
2 set
Kornowska Małgorzata3
Buczkowska Ewa2
8"03'
5 set
Kornowska Małgorzata3
Buczkowska Ewa2
7"23'
3 set
Kornowska Małgorzata0
Szymaniak Kinga3
7"16'
3 set
Kornowska Małgorzata3
Buczkowska Ewa2
7"00'
1 set
Kossińska Nina3
Lewandowska Aleksandra1
6"51'
5 set
Buczkowska Ewa2
Wilas Karolina3

Małych punktów: 5055

OPENDAMSKA

3942

Kaczmarek Mateusz152
Gałecki Tomasz140
Lopez Marc132
Dyczkowski Jakub132
Filipowski Dariusz127
Michniewicz Franciszek126
Matejski Tomasz126
Stolecki Filip124
Kleszcz Piotr120
Spoljar Domagoj120

1113

Buczkowska Ewa147
Kulpowicz Martyna125
Markiewicz Katarzyna115
Wawrzynowicz Agata107
Wilińska Joanna104
Szymaniak Kinga99
Kornowska Małgorzata97
Wilas Karolina96
Żebrowska Karolina87
Kossińska Nina70

Wszystkich rozegranych setów: 290

OPENDAMSKA

225

65


Wszystkich rozegranych meczów: 111

OPENDAMSKA

93

18


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
10.27'
2 set
Michniewicz Franciszek2
Chęciński Radosław0
13.00'
2 set
Pyda Andrzej0
Lopez Marc2
13.64'
1 set
Cygan Marek0
Jankowiak Marcin2
13.91'
2 set
Jankowiak Marcin1
Miśkowiak Mikołaj2
14.00'
2 set
Grishin Sergei0
Spoljar Domagoj2
14.18'
1 set
Zarwański Piotr0
Mikuła Grzegorz2
14.91'
2 set
Stachowiak Sebastian0
Mikuła Grzegorz2
16.00'
1 set
Zarwański Piotr0
Lopez Marc2
16.00'
1 set
Woźniak Jacek0
Lopez Marc2
17.00'
2 set
Teinert Katarzyna2
Cygan Marek0
10.82'
1 set
Buczkowska Ewa3
Lewandowska Aleksandra0
12.64'
2 set
Kossińska Nina0
Kulpowicz Martyna3
13.36'
2 set
Buczkowska Ewa3
Lewandowska Aleksandra0
14.55'
1 set
Kossińska Nina0
Kulpowicz Martyna3
15.18'
3 set
Buczkowska Ewa3
Lewandowska Aleksandra0
17.36'
3 set
Kossińska Nina0
Kulpowicz Martyna3
18.45'
1 set
Wawrzynowicz Agata0
Wilas Karolina3
18.64'
2 set
Wawrzynowicz Agata3
Markiewicz Katarzyna2
19.36'
3 set
Wilas Karolina0
Szymaniak Kinga3
19.45'
4 set
Kulpowicz Martyna3
Wilińska Joanna2

Decyzji sędziowskich: 14 (0.3%)

Stroke 5
35.7%
Let 9
64.3%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
4 5.6%
0-4-0
Kaczmarek Mateusz2
Stachowiak Sebastian1
2 3.3%
1-1-0
Kotkowiak Mateusz2
Stawarski Michał1
2 5.1%
0-2-0
Żebrowska Karolina0
Chęciński Radosław2
1 2.1%
0-1-0
Martynów Wojciech2
Łajło Lucjan1
5 5.7%
4-1-0
Kornowska Małgorzata3
Buczkowska Ewa2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0