Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeOPEN - o 33. miejsceDAMSKADAMSKA - o 9. miejsceOU15
54"07'Żak Marcin2
Maciejewski Adam3
42"02'Wąsowski Paweł2
Żak Marcin3
40"38'Mróz Jacek2
Stolicki Norbert3
38"56'Chlebowicz Piotr2
Wąsowski Paweł3
37"36'Ganczarski Marcin1
Świąder Michał3
33"31'Podgórski Bartłomiej1
Świąder Michał3
32"13'Ganczarski Marcin3
Stolicki Norbert1
31"22'Misiński Maciej3
Gotówko Damian1
31"01'Żak Marcin3
Rowba Sergiusz1
29"56'Wojciechowski Grzegorz1
Kozłowski Łukasz2
31"50'Zierkiewicz Piotr2
Kurian Michał3
25"42'Rowba Sergiusz3
Krysiak Jerzy0
18"16'Ganczarski Marcin3
Woziwodzki Jakub0
13"46'Czarzasta Agnieszka0
Popiołek Piotr3
11"18'Kostevich Aleksandr3
Piekarski Łukasz0
'Woziwodzki Jakub2
Zierkiewicz PiotrW
'Woziwodzki JakubW
Piekarski Łukasz2
'Woziwodzki Jakub2
Krysiak JerzyW
'Krysiak Jerzy2
Czarzasta AgnieszkaW
'Krysiak Jerzy2
Zierkiewicz PiotrW
20"23'Woziwodzki Jakub1
Krysiak Jerzy2
20"18'Krysiak Jerzy1
Piekarski Łukasz3
17"42'Woziwodzki Jakub0
Piekarski Łukasz3
14"46'Czarzasta Agnieszka0
Piekarski Łukasz3
11"39'Czarzasta Agnieszka0
Krysiak Jerzy3
'Woziwodzki Jakub3
Czarzasta AgnieszkaW
40"53'Chomicka Magda3
Stasik-Makowska Ewelina2
34"03'Owcarz Katarzyna2
Sielska Paulina3
28"16'Lubińska Dominika0
Sielska Paulina3
23"18'Chomicka Magda0
Owcarz Katarzyna3
22"16'Chomicka Magda1
Lubińska Dominika3
20"58'Sawicka Agnieszka3
Czarzasta Agnieszka1
20"15'Wasilewska Kinga3
Tomaszewska Sylwia1
20"00'Wasilewska Kinga3
Sawicka Agnieszka1
18"49'Lubińska Dominika3
Wasilewska Kinga0
17"16'Tomaszewska Sylwia0
Sielska Paulina3
26"34'Bryś-Suchecka Ewelina2
Czarzasta Agnieszka3
22"02'Mendrek Danuta1
Czarzasta Agnieszka3
17"43'Bryś-Suchecka Ewelina0
Mendrek Danuta3
22"59'Korczyński Tomasz0
Durkalec Michał3
22"13'Durkalec Maciej0
Durkalec Michał3
15"22'Bilewicz Michał0
Durkalec Michał3
13"19'Durkalec Maciej3
Bilewicz Michał0
12"34'Korczyński Tomasz0
Bilewicz Michał3
8"00'Durkalec Maciej3
Korczyński Tomasz0

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeOPEN - o 33. miejsceDAMSKADAMSKA - o 9. miejsceOU15
Żak Marcin124"04'
Maciejewski Adam116"30'
Świąder Michał111"34'
Ganczarski Marcin101"21'
Kozłowski Łukasz95"03'
Stolicki Norbert89"37'
Misiński Maciej85"58'
Rogalski Mikołaj84"15'
Rowba Sergiusz83"38'
Wąsowski Paweł83"09'
Kurian Michał24"17'
Zierkiewicz Piotr24"17'
Rowba Sergiusz21"40'
Krysiak Jerzy21"40'
Ganczarski Marcin15"13'
Woziwodzki Jakub15"13'
Popiołek Piotr11"14'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka11"14'
Piekarski Łukasz9"20'
Kostevich Aleksandr9"20'
Piekarski Łukasz44"16'
Krysiak Jerzy43"26'
Woziwodzki Jakub30"24'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka23"50'
Chomicka Magda83"00'
Lubińska Dominika69"49'
Sielska Paulina66"30'
Owcarz Katarzyna57"52'
Wasilewska Kinga47"03'
Sawicka Agnieszka43"20'
Stasik-Makowska Ewelina33"26'
Tomaszewska Sylwia29"04'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka15"58'
Mendrek Danuta11"19'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka39"01'
Bryś Ewelina35"10'
Mendrek Danuta33"27'
Durkalec Michał51"41'
Korczyński Tomasz37"54'
Durkalec Maciej37"09'
Bilewicz Michał34"52'

Czas setów: 26 godz. 45 min 23 s

OPENOPEN - EliminacjeOPEN - o 33. miejsceDAMSKADAMSKA - o 9. miejsceOU15

1084 min 37 s

14"32'
4 set
Ganczarski Marcin1
Świąder Michał3
11"46'
1 set
Bobra Jacek2
Kozłowski Łukasz0
11"14'
1 set
Żak Marcin2
Maciejewski Adam3
10"53'
3 set
Szmańda Łukasz2
Bober Bartosz1
10"27'
1 set
Wojciechowski Grzegorz1
Kozłowski Łukasz2
10"26'
5 set
Żak Marcin2
Maciejewski Adam3
9"50'
3 set
Rogalski Mikołaj3
Kostevich Aleksandr0
9"26'
2 set
Żak Marcin2
Maciejewski Adam3
9"22'
2 set
Podgórski Bartłomiej1
Świąder Michał3
9"20'
5 set
Wąsowski Paweł2
Żak Marcin3

81 min 44 s

8"23'
1 set
Rowba Sergiusz3
Krysiak Jerzy0
6"51'
2 set
Rowba Sergiusz3
Krysiak Jerzy0
6"26'
3 set
Rowba Sergiusz3
Krysiak Jerzy0
6"05'
2 set
Ganczarski Marcin3
Woziwodzki Jakub0
5"25'
5 set
Zierkiewicz Piotr2
Kurian Michał3
4"58'
2 set
Zierkiewicz Piotr2
Kurian Michał3
4"55'
3 set
Ganczarski Marcin3
Woziwodzki Jakub0
4"54'
4 set
Zierkiewicz Piotr2
Kurian Michał3
4"46'
1 set
Zierkiewicz Piotr2
Kurian Michał3
4"24'
2 set
Czarzasta Agnieszka0
Popiołek Piotr3

70 min 58 s

6"49'
1 set
Woziwodzki Jakub1
Krysiak Jerzy2
5"57'
2 set
Woziwodzki Jakub0
Piekarski Łukasz3
5"48'
3 set
Czarzasta Agnieszka0
Piekarski Łukasz3
5"24'
2 set
Woziwodzki Jakub1
Krysiak Jerzy2
5"15'
3 set
Woziwodzki Jakub0
Piekarski Łukasz3
5"10'
2 set
Krysiak Jerzy1
Piekarski Łukasz3
4"41'
4 set
Krysiak Jerzy1
Piekarski Łukasz3
4"06'
3 set
Czarzasta Agnieszka0
Krysiak Jerzy3
3"50'
3 set
Woziwodzki Jakub1
Krysiak Jerzy2
3"49'
1 set
Czarzasta Agnieszka0
Piekarski Łukasz3

233 min 27 s

12"19'
3 set
Lubińska Dominika0
Sielska Paulina3
9"15'
3 set
Chomicka Magda0
Owcarz Katarzyna3
8"18'
4 set
Chomicka Magda3
Stasik-Makowska Ewelina2
7"58'
2 set
Lubińska Dominika0
Sielska Paulina3
7"57'
3 set
Chomicka Magda3
Stasik-Makowska Ewelina2
6"25'
5 set
Chomicka Magda3
Stasik-Makowska Ewelina2
6"07'
1 set
Lubińska Dominika0
Sielska Paulina3
5"59'
1 set
Chomicka Magda3
Stasik-Makowska Ewelina2
5"59'
3 set
Owcarz Katarzyna2
Sielska Paulina3
5"56'
3 set
Lubińska Dominika3
Wasilewska Kinga0

53 min 49 s

6"13'
3 set
Mendrek Danuta1
Czarzasta Agnieszka3
5"28'
3 set
Bryś-Suchecka Ewelina0
Mendrek Danuta3
5"19'
2 set
Bryś-Suchecka Ewelina0
Mendrek Danuta3
5"00'
1 set
Bryś-Suchecka Ewelina2
Czarzasta Agnieszka3
4"31'
1 set
Mendrek Danuta1
Czarzasta Agnieszka3
4"28'
4 set
Bryś-Suchecka Ewelina2
Czarzasta Agnieszka3
4"21'
4 set
Mendrek Danuta1
Czarzasta Agnieszka3
4"08'
2 set
Bryś-Suchecka Ewelina2
Czarzasta Agnieszka3
4"01'
1 set
Bryś-Suchecka Ewelina0
Mendrek Danuta3
3"34'
2 set
Mendrek Danuta1
Czarzasta Agnieszka3

80 min 48 s

12"11'
1 set
Korczyński Tomasz0
Durkalec Michał3
8"33'
1 set
Durkalec Maciej0
Durkalec Michał3
6"09'
3 set
Bilewicz Michał0
Durkalec Michał3
5"08'
2 set
Durkalec Maciej0
Durkalec Michał3
4"32'
3 set
Durkalec Maciej0
Durkalec Michał3
4"01'
3 set
Korczyński Tomasz0
Durkalec Michał3
4"00'
3 set
Durkalec Maciej3
Bilewicz Michał0
3"59'
1 set
Durkalec Maciej3
Bilewicz Michał0
3"50'
2 set
Korczyński Tomasz0
Durkalec Michał3
3"49'
3 set
Korczyński Tomasz0
Bilewicz Michał3

Małych punktów: 5591

OPENOPEN - EliminacjeOPEN - o 33. miejsceDAMSKADAMSKA - o 9. miejsceOU15

3491

Świąder Michał190
Ganczarski Marcin173
Żak Marcin167
Maciejewski Adam160
Misiński Maciej154
Rogalski Mikołaj152
Stolicki Norbert141
Kostevich Aleksandr139
Podgórski Bartłomiej138
Rowba Sergiusz132

292

Zierkiewicz Piotr48
Kurian Michał43
Rowba Sergiusz34
Kostevich Aleksandr33
Popiołek Piotr33
Ganczarski Marcin33
Krysiak Jerzy26
Czarzasta-Gotówko Agnieszka19
Piekarski Łukasz13
Woziwodzki Jakub10

288

Piekarski Łukasz112
Krysiak Jerzy96
Czarzasta-Gotówko Agnieszka43
Woziwodzki Jakub37

994

Lubińska Dominika140
Chomicka Magda136
Czarzasta-Gotówko Agnieszka120
Sielska Paulina118
Owcarz Katarzyna106
Wasilewska Kinga99
Sawicka Agnieszka80
Stasik-Makowska Ewelina50
Bryś Ewelina49
Mendrek Danuta49

234

Czarzasta-Gotówko Agnieszka94
Mendrek Danuta73
Bryś Ewelina67

292

Durkalec Michał101
Durkalec Maciej79
Bilewicz Michał76
Korczyński Tomasz36

Wszystkich rozegranych setów: 314

OPENOPEN - EliminacjeOPEN - o 33. miejsceDAMSKADAMSKA - o 9. miejsceOU15

195

17

16

56

12

18


Wszystkich rozegranych meczów: 99

OPENOPEN - EliminacjeOPEN - o 33. miejsceDAMSKADAMSKA - o 9. miejsceOU15

65

5

5

15

3

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeOPEN - o 33. miejsceDAMSKADAMSKA - o 9. miejsceOU15
0.55'
2 set
Żak Marcin1
Podgórski Bartłomiej2
0.58'
1 set
Żak Marcin1
Podgórski Bartłomiej2
13.55'
3 set
Piergies Krzysztof0
Ganczarski Marcin3
14.64'
1 set
Popiołek Piotr2
Zierkiewicz Piotr0
15.09'
2 set
Stolicki Norbert0
Kostevich Aleksandr2
15.36'
2 set
Piergies Krzysztof0
Ganczarski Marcin3
16.36'
3 set
Płaczek Maciej0
Podgórski Bartłomiej3
16.36'
1 set
Podgórski Bartłomiej0
Kostevich Aleksandr2
16.36'
2 set
Stolicki Norbert3
Bober Bartosz0
16.45'
2 set
Maciejewski Adam0
Rogalski Mikołaj3
15.55'
1 set
Kostevich Aleksandr3
Piekarski Łukasz0
16.36'
3 set
Kostevich Aleksandr3
Piekarski Łukasz0
17.64'
3 set
Czarzasta Agnieszka0
Popiołek Piotr3
19.00'
2 set
Kostevich Aleksandr3
Piekarski Łukasz0
19.64'
1 set
Czarzasta Agnieszka0
Popiołek Piotr3
23.00'
1 set
Ganczarski Marcin3
Woziwodzki Jakub0
23.09'
3 set
Zierkiewicz Piotr2
Kurian Michał3
24.00'
2 set
Czarzasta Agnieszka0
Popiołek Piotr3
26.00'
1 set
Zierkiewicz Piotr2
Kurian Michał3
26.73'
4 set
Zierkiewicz Piotr2
Kurian Michał3
16.18'
1 set
Czarzasta Agnieszka0
Krysiak Jerzy3
17.18'
1 set
Woziwodzki Jakub0
Piekarski Łukasz3
17.91'
3 set
Krysiak Jerzy1
Piekarski Łukasz3
19.45'
2 set
Czarzasta Agnieszka0
Piekarski Łukasz3
19.55'
2 set
Czarzasta Agnieszka0
Krysiak Jerzy3
19.64'
1 set
Krysiak Jerzy1
Piekarski Łukasz3
20.82'
1 set
Czarzasta Agnieszka0
Piekarski Łukasz3
20.91'
3 set
Woziwodzki Jakub1
Krysiak Jerzy2
22.36'
3 set
Czarzasta Agnieszka0
Krysiak Jerzy3
24.86'
3 set
Czarzasta Agnieszka0
Piekarski Łukasz3
15.64'
2 set
Lubińska Dominika3
Bryś-Suchecka Ewelina0
15.82'
1 set
Wasilewska Kinga3
Sawicka Agnieszka1
15.82'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Czarzasta Agnieszka1
16.64'
1 set
Chomicka Magda1
Lubińska Dominika3
17.09'
3 set
Sawicka Agnieszka0
Owcarz Katarzyna3
17.45'
1 set
Lubińska Dominika3
Bryś-Suchecka Ewelina0
17.73'
2 set
Mendrek Danuta0
Chomicka Magda3
18.45'
4 set
Wasilewska Kinga3
Tomaszewska Sylwia1
19.00'
3 set
Lubińska Dominika3
Bryś-Suchecka Ewelina0
19.45'
4 set
Wasilewska Kinga3
Sawicka Agnieszka1
17.91'
3 set
Bryś-Suchecka Ewelina2
Czarzasta Agnieszka3
19.00'
5 set
Bryś-Suchecka Ewelina2
Czarzasta Agnieszka3
19.45'
2 set
Mendrek Danuta1
Czarzasta Agnieszka3
21.91'
1 set
Bryś-Suchecka Ewelina0
Mendrek Danuta3
22.55'
2 set
Bryś-Suchecka Ewelina2
Czarzasta Agnieszka3
23.73'
4 set
Mendrek Danuta1
Czarzasta Agnieszka3
24.36'
4 set
Bryś-Suchecka Ewelina2
Czarzasta Agnieszka3
24.54'
2 set
Bryś-Suchecka Ewelina0
Mendrek Danuta3
24.64'
1 set
Mendrek Danuta1
Czarzasta Agnieszka3
26.64'
3 set
Mendrek Danuta1
Czarzasta Agnieszka3
11.00'
1 set
Durkalec Maciej3
Korczyński Tomasz0
14.64'
3 set
Durkalec Maciej3
Korczyński Tomasz0
16.27'
2 set
Durkalec Maciej3
Korczyński Tomasz0
16.82'
2 set
Korczyński Tomasz0
Bilewicz Michał3
17.82'
2 set
Durkalec Maciej3
Bilewicz Michał0
17.91'
1 set
Korczyński Tomasz0
Bilewicz Michał3
19.00'
1 set
Bilewicz Michał0
Durkalec Michał3
20.00'
3 set
Durkalec Maciej3
Bilewicz Michał0
20.73'
2 set
Bilewicz Michał0
Durkalec Michał3
20.82'
3 set
Korczyński Tomasz0
Bilewicz Michał3

Decyzji sędziowskich: 13 (0,2%)

Stroke 3
23,1%
Let 9
69,2%
Nolet 1
7,7%

OPENDAMSKA - o 9. miejsceOU15
6 6,2%
3-3-0
Wąsowski Paweł2
Żak Marcin3
1 1%
0-1-0
Chlebowicz Piotr2
Wąsowski Paweł3
1 2,9%
0-1-0
Gotówko Damian2
Szmańda Łukasz0
1 2,6%
0-0-1
Kurian Michał0
Mentlewicz Mateusz2
1 1,3%
0-1-0
Ganczarski Marcin1
Świąder Michał3
1 1,7%
0-1-0
Świąder Michał3
Mentlewicz Mateusz0
1 1,2%
0-1-0
Mendrek Danuta1
Czarzasta Agnieszka3
1 2,2%
0-1-0
Korczyński Tomasz0
Bilewicz Michał3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0