4. Arena Team vs. Art-Tel Squash Team Jastrzębie Zdrój
Wydmański Tomasz
03353  
111111  
Pelech Patrik
Schneider Rafał
13410118 
1112311 
Świerzyński Mateusz
Danowski Zdziebło Michał
032109  
111211  
Szuła Damian
Piernikarz Damian
237111163
11571111
Wróblewski Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Brave Squash Point Chickens vs. Squashowice Squad M1
10:00 1-02-2020, Kort: 2
Koch Mateusz
03475  
111111  
Owczarczyk Łukasz
Adolf Adrian
13251110 
1111712 
Borg Michał
Białas Paweł
03651  
111111  
Prokop Wojciech
Sikora Adam
03336  
111111  
Biernat Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Euromat GymForYou vs. Art-Tel Squash Team Jastrzębie Zdrój
10:00 1-02-2020, Kort: 1
Szymczyk Michał
03238  
111111  
Pelech Patrik
Kopacz Marcin
03534  
111111  
Świerzyński Mateusz
Steizer Adrian
311141111 
41198 
Szuła Damian
Fidyt Paweł
30111111  
567  
Polański Jarosław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. Arena Team
10:00 1-02-2020, Kort: 3
Biernat Piotr
3281191112
11911710
Wydmański Tomasz
Znojkiewicz Rafał
311191112 
511810 
Pajestka Adam
Wolski Maciej
13510116 
1112111 
Szczygieł Piotr
Gurtman Mariusz
3111111011 
34128 
Piernikarz Damian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. Euromat GymForYou
12:30 1-02-2020, Kort: 3
Biernat Piotr
03537  
111111  
Szymczyk Michał
Znojkiewicz Rafał
311181111 
61175 
Kopacz Marcin
Wolski Maciej
1313468 
11111111 
Fidyt Paweł
Gurtman Mariusz
30111111  
848  
Matyja Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Squashowice Squad M1 vs. S4S Squash for Silesia T3
12:30 1-02-2020, Kort: 1
Owczarczyk Łukasz
311111911 
99116 
Piasecki Łukasz
Waniek Tomasz
30111111  
785  
Kossowski Krzysztof
Borg Michał
235117115
11611711
Krasucki Wojciech
Biernat Mateusz
3211119111
7811118
Borysowski Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Arena Team vs. S4S Squash for Silesia T3
15:00 1-02-2020, Kort: 1
Pajestka Adam
236116112
11411611
Piasecki Łukasz
Schneider Rafał
13116912 
7111114 
Krasucki Wojciech
Szczygieł Piotr
036113  
111311  
Weber Sebastian
Danowski Zdziebło Michał
30111211  
2101  
Borysowski Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Euromat GymForYou vs. Brave Squash Point Chickens
15:00 1-02-2020, Kort: 3
Steizer Adrian
30111111  
766  
Koch Mateusz
Wojtarowicz Paweł
311111912 
471110 
Adolf Adrian
Jarnot Łukasz
30111111  
307  
Białas Paweł
Matyja Michał
30111111  
965  
Sikora Adam
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. Art-Tel Squash Team J
15:00 1-02-2020, Kort: 2
Biernat Piotr
03240  
111111  
Pelech Patrik
Znojkiewicz Rafał
03265  
111111  
Świerzyński Mateusz
Wolski Maciej
235111124
11771111
Szuła Damian
Gurtman Mariusz
30111211  
2108  
Zięba Dawid
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Art-Tel Squash Team Jastrzębie Zdrój vs. S4S Squash for Siles
17:30 1-02-2020, Korty: 1, 2
Pelech Patrik
30111111  
459  
Piasecki Łukasz
Świerzyński Mateusz
3211911711
8119119
Kossowski Krzysztof
Szuła Damian
03966  
111111  
Krasucki Wojciech
Wróblewski Jakub
1349115 
1111711 
Weber Sebastian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Euromat GymForYou vs. Arena Team
17:30 1-02-2020, Kort: 3
Szymczyk Michał
317111111 
11332 
Wydmański Tomasz
Steizer Adrian
311111911 
78116 
Pajestka Adam
Wojtarowicz Paweł
13111088 
6121111 
Szczygieł Piotr
Jarnot Łukasz
0310109  
121211  
Danowski Zdziebło Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: