poniedziałek, 15-10-2018
1. AdAptiv Squash vs. Pega Squash Players
18:00 15-10-2018
Bartczak BartłomiejGóral Szczepan
Drabowska Karolina
0227 
1111 
21101111
1254
Kasperek Wojciech
201111 
41 
201111 
18 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
AdAptiv Squash
Pega Squash Players
1. Motorola Squash Team vs. JACOBSquash Team
18:00 15-10-2018
Pyrczak GrzegorzSzostak Bartosz
Leniart Eryk
0297 
1111 
2112512
101110
Najgebauer Marcin
0266 
1111 
125118
11811
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
JACOBSquash Team
Motorola Squash Team
1. Sabre Polska Squash Team vs. Płonąca Aterima
18:00 15-10-2018
Duraj WojciechKrasiński Maciej
Wiatr Kamil
0243 
1111 
0236 
1111 
Wędzicha Małgorzata
0212 
1111 
0267 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
Płonąca Aterima
2. AdAptiv Squash vs. JACOBSquash Team
19:30 15-10-2018
Bartczak BartłomiejZawadzki Michał
Meisner Maria
2181411
11126
0208 
1111 
Słaby Michał
201111 
76 
2111411
7114
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
AdAptiv Squash
JACOBSquash Team
2. Motorola Squash Team vs. Płonąca Aterima
19:30 15-10-2018
Leniart ErykNajgebauer Marcin
Jurgała Magda
0263 
1111 
0255 
1111 
Korbel Marcin
0241 
1111 
201311 
117 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Motorola Squash Team
Płonąca Aterima
2. Sabre Polska Squash Team vs. Pega Squash Players
19:30 15-10-2018
Duraj WojciechHyczko Marcin
Bąk Piotr
0214 
1111 
2181111
1160
Kasperek Wojciech
0228 
1111 
0205 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
Pega Squash Players
środa, 17-10-2018
1. STATE STREET COURT BUSTERS vs. UBS Squash Team
18:00 17-10-2018
Blaszkiewicz DamianKawka Mariusz
Janora Radosław
201111 
75 
201111 
40 
Szlachtowski Krzysztof
2111911
1114
201111 
63 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET COURT BUSTERS
UBS Squash Team
1. STATE STREET Heavy Racquets vs. Astor/Abis Squash Team
18:00 17-10-2018
Kinder IvonnaWolas Bartek
Feliksik Paweł
201111 
14 
201111 
12 
Michałek Tomasz
201111 
54 
201111 
30 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET Heavy Racquets
Astor/Abis Squash Team
1. STATE STREET SQUASH A-TEAM vs. NOKIA Kraków
18:00 17-10-2018
Chmielowski JakubRzeszutek Marcin
Krzywak Sławomir
0238 
1111 
201111 
31 
Żukrowski Jakub
02410 
1112 
201111 
28 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET SQUASH A-TEAM
NOKIA Kraków
2. Astor/Abis Squash Team vs. UBS Squash Team
19:30 17-10-2018
Feliksik PawełMichałek Tomasz
Janora Radosław
201111 
54 
201111 
76 
Szlachtowski Krzysztof
201111 
79 
2111711
3116
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Astor/Abis Squash Team
UBS Squash Team
2. STATE STREET COURT BUSTERS vs. NOKIA Kraków
19:30 17-10-2018
Blaszkiewicz DamianKawka Mariusz
Cichy Mateusz
2161111
1196
02512 
1114 
Kalafarski Jan
0289 
1111 
121258
101111
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET COURT BUSTERS
NOKIA Kraków
2. STATE STREET Heavy Racquets vs. STATE STREET SQUASH A-TEAM
19:30 17-10-2018
Kovalenko RoksanaWolas Bartek
Maślak Marcin
201111 
23 
201111 
40 
Nagar Nikunj
201111 
04 
201111 
43 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET Heavy Racquets
STATE STREET SQUASH A-TEAM
Stan na: