poniedziałek, 7-01-2019
1. AdAptiv Squash vs. Pega Squash Players
18:00 7-01-2019
Bartczak BartłomiejSygut Maciej
Gajewski Łukasz
201211 
107 
201111 
38 
Stańdo Jakub
1241110
11612
121265
101111
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
AdAptiv Squash
Pega Squash Players
1. Motorola Squash Team vs. JACOBSquash Team
18:00 7-01-2019
Chodacki MaksymilianLeniart Eryk
Szostak Bartosz
201111 
95 
0252 
1111 
Słaby Michał
201111 
84 
128118
11611
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Motorola Squash Team
JACOBSquash Team
1. Sabre Polska Squash Team vs. Płonąca Aterima
18:00 7-01-2019
Bąk KrzysztofDuraj Wojciech
Jurgała Magda
0262 
1111 
0215 
1111 
Wędzicha Małgorzata
0223 
1111 
0221 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
Płonąca Aterima
2. AdAptiv Squash vs. JACOBSquash Team
19:00 7-01-2019
Góral SzczepanZawadzki Michał
Jankowski Adam
201111 
53 
0225 
1111 
Kęsek Bartłomiej
201111 
94 
0244 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
AdAptiv Squash
JACOBSquash Team
2. Motorola Squash Team vs. Płonąca Aterima
19:00 7-01-2019
Chodacki MaksymilianLeniart Eryk
Korbel Marcin
2111811
7115
0274 
1111 
Kutek Krzysztof
0233 
1111 
0211 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Motorola Squash Team
Płonąca Aterima
2. Sabre Polska Squash Team vs. Pega Squash Players
19:00 7-01-2019
Bąk KrzysztofDuraj Wojciech
Bąk Piotr
0233 
1111 
0243 
1111 
Skurski Mateusz
0244 
1111 
0210 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
Pega Squash Players
środa, 9-01-2019
1. STATE STREET COURT BUSTERS vs. UBS Squash Team
18:00 9-01-2019
Blaszkiewicz DamianStolarz Paweł
Rewera Karol
201111 
52 
201111 
42 
Szlachtowski Krzysztof
201111 
26 
201111 
47 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET COURT BUSTERS
UBS Squash Team
1. STATE STREET Heavy Racquets vs. Astor/Abis Squash Team
18:00 9-01-2019
Arak MałgorzataBaran Michał
Calik Michał
201111 
03 
201511 
134 
Feliksik Paweł
201111 
30 
201111 
48 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET Heavy Racquets
Astor/Abis Squash Team
1. STATE STREET SQUASH A-TEAM vs. NOKIA Kraków
18:00 9-01-2019
Chmielowski JakubRzeszutek Marcin
Krzywak Sławomir
02126 
1411 
201111 
31 
Serwatka Patryk
0235 
1111 
201211 
106 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET SQUASH A-TEAM
NOKIA Kraków
2. Astor/Abis Squash Team vs. UBS Squash Team
19:00 9-01-2019
Calik MichałFeliksik Paweł
Rewera Karol
201111 
73 
201212 
1010 
Szlachtowski Krzysztof
201111 
22 
201111 
68 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Astor/Abis Squash Team
UBS Squash Team
2. STATE STREET COURT BUSTERS vs. NOKIA Kraków
19:00 9-01-2019
Blaszkiewicz DamianStolarz Paweł
Cichy Mateusz
201111 
22 
201111 
65 
Kalafarski Jan
121184
91111
121184
91111
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET COURT BUSTERS
NOKIA Kraków
2. STATE STREET Heavy Racquets vs. STATE STREET SQUASH A-TEAM
19:00 9-01-2019
Arak MałgorzataBaran Michał
Chmielowski Jakub
201111 
22 
201111 
25 
Rzeszutek Marcin
201111 
31 
201111 
49 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET Heavy Racquets
STATE STREET SQUASH A-TEAM
Stan na: