Najdłuższy mecz

OPENOU13OU11OU17
41"55'Rogalski Mikołaj3
Kurek Michał2
36"23'Wilas Dawid2
Podgórski Bartłomiej3
32"34'Wojciechowski Grzegorz2
Żak Marcin1
31"15'Wilas Dawid2
Chlebowicz Piotr1
25"13'Gotówko Damian1
Stachurski Jakub2
24"08'Rogalski Mikołaj3
Wilas Dawid0
23"51'Podgórski Bartłomiej2
Stachurski Jakub1
23"19'Rembowiecki Arkadiusz1
Jagiełowicz Sylwester2
23"13'Pałac Maciej2
Saganowski Wojciech1
23"01'Mazur Maciej2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka1
13"35'Jarema Szymon1
Babijczuk Krzysztof2
13"19'Niedbalski Nikodem2
Nogawka Maciej1
11"39'Nogawka Maciej2
Ramza Seweryn0
10"05'Gnatowski Pascal0
Babijczuk Krzysztof2
8"50'Jarema Szymon0
Gnatowski Pascal2
8"33'Niedbalski Nikodem2
Babijczuk Krzysztof0
8"27'Jarema Szymon0
Ramza Seweryn2
8"22'Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn2
7"38'Jarema Szymon0
Niedbalski Nikodem2
6"41'Nogawka Maciej2
Babijczuk Krzysztof0
35"03'Charzewski Fryderyk2
Stączek Karol3
12"31'Hryń Adam0
Stączek Karol3
12"01'Charzewski Fryderyk0
Niedbalski Nikodem3
10"58'Hryń Adam0
Niedbalski Nikodem3
9"18'Stączek Karol0
Niedbalski Nikodem3
7"57'Charzewski Fryderyk3
Hryń Adam0
12"22'Sumara Kinga2
Woźniakowski Ignacy1
10"07'Grajczyk Krzysztof0
Czajkowski Aleksy2
6"47'Woźniakowski Ignacy0
Czajkowski Aleksy2
6"29'Kowalski Kornel2
Sumara Kinga0
6"18'Sumara Kinga0
Czajkowski Aleksy2
6"16'Kowalski Kornel0
Grajczyk Krzysztof2
6"11'Kowalski Kornel0
Czajkowski Aleksy2
6"03'Kowalski Kornel2
Woźniakowski Ignacy0
5"10'Woźniakowski Ignacy0
Grajczyk Krzysztof2
4"59'Sumara Kinga0
Grajczyk Krzysztof2

Najdłużej na korcie

OPENOU13OU11OU17
Wilas Dawid97"52'
Żak Marcin83"34'
Rogalski Mikołaj81"43'
Wojciechowski Grzegorz80"01'
Stachurski Jakub79"27'
Podgórski Bartłomiej74"48'
Rembowiecki Arkadiusz69"16'
Gotówko Damian68"32'
Kurek Michał68"22'
Rzeszotek Grzegorz68"00'
Babijczuk Krzysztof41"57'
Niedbalski Nikodem41"31'
Ramza Seweryn41"26'
Jarema Szymon41"22'
Nogawka Maciej39"49'
Gnatowski Pascal32"07'
Stączek Karol45"27'
Charzewski Fryderyk45"22'
Niedbalski Nikodem28"42'
Hryń Adam28"35'
Woźniakowski Ignacy29"50'
Sumara Kinga29"05'
Czajkowski Aleksy28"09'
Grajczyk Krzysztof24"57'
Kowalski Kornel24"31'

Czas setów: 19 godz. 31 min 55 s

OPENOU13OU11OU17

910 min 30 s

15"36'
1 set
Wilas Dawid2
Chlebowicz Piotr1
12"25'
5 set
Rogalski Mikołaj3
Kurek Michał2
10"53'
3 set
Wojciechowski Grzegorz2
Żak Marcin1
9"36'
1 set
Wojciechowski Grzegorz2
Żak Marcin1
9"34'
2 set
Rogalski Mikołaj3
Kurek Michał2
9"08'
3 set
Gotówko Damian1
Stachurski Jakub2
9"05'
2 set
Wilas Dawid2
Chlebowicz Piotr1
9"02'
3 set
Rogalski Mikołaj3
Wilas Dawid0
8"50'
3 set
Mazur Maciej2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka1
8"04'
3 set
Rembowiecki Arkadiusz1
Jagiełowicz Sylwester2

119 min 6 s

5"48'
2 set
Nogawka Maciej2
Ramza Seweryn0
5"16'
2 set
Gnatowski Pascal0
Babijczuk Krzysztof2
4"54'
3 set
Ramza Seweryn2
Niedbalski Nikodem1
4"52'
1 set
Nogawka Maciej2
Ramza Seweryn0
4"46'
3 set
Jarema Szymon1
Babijczuk Krzysztof2
4"39'
2 set
Jarema Szymon0
Gnatowski Pascal2
4"38'
1 set
Gnatowski Pascal0
Babijczuk Krzysztof2
4"36'
2 set
Jarema Szymon0
Ramza Seweryn2
4"20'
1 set
Jarema Szymon0
Niedbalski Nikodem2
4"17'
3 set
Niedbalski Nikodem2
Nogawka Maciej1

74 min 3 s

7"43'
3 set
Charzewski Fryderyk2
Stączek Karol3
6"38'
5 set
Charzewski Fryderyk2
Stączek Karol3
4"42'
1 set
Charzewski Fryderyk2
Stączek Karol3
4"08'
4 set
Charzewski Fryderyk2
Stączek Karol3
4"03'
2 set
Hryń Adam0
Stączek Karol3
4"02'
2 set
Charzewski Fryderyk2
Stączek Karol3
3"43'
1 set
Charzewski Fryderyk0
Niedbalski Nikodem3
3"39'
2 set
Charzewski Fryderyk0
Niedbalski Nikodem3
3"35'
1 set
Hryń Adam0
Niedbalski Nikodem3
3"32'
3 set
Hryń Adam0
Stączek Karol3

68 min 16 s

5"49'
3 set
Sumara Kinga2
Woźniakowski Ignacy1
4"44'
1 set
Grajczyk Krzysztof0
Czajkowski Aleksy2
4"33'
2 set
Grajczyk Krzysztof0
Czajkowski Aleksy2
3"42'
2 set
Sumara Kinga0
Czajkowski Aleksy2
3"31'
2 set
Woźniakowski Ignacy0
Czajkowski Aleksy2
3"25'
2 set
Kowalski Kornel2
Woźniakowski Ignacy0
3"23'
1 set
Kowalski Kornel0
Grajczyk Krzysztof2
3"14'
1 set
Sumara Kinga2
Woźniakowski Ignacy1
3"12'
1 set
Kowalski Kornel2
Sumara Kinga0
3"08'
2 set
Kowalski Kornel2
Sumara Kinga0

Małych punktów: 4609

OPENOU13OU11OU17

3257

Rogalski Mikołaj154
Wilas Dawid153
Kurek Michał145
Podgórski Bartłomiej139
Żak Marcin129
Wojciechowski Grzegorz128
Rewaj Radosław123
Stachurski Jakub122
Chlebowicz Piotr116
Rzeszotek Grzegorz116

611

Niedbalski Nikodem120
Nogawka Maciej118
Ramza Seweryn108
Jarema Szymon85
Babijczuk Krzysztof85
Gnatowski Pascal55
Szymański Mikołaj22
Jednoróg Michał18

346

Charzewski Fryderyk107
Stączek Karol101
Niedbalski Nikodem99
Hryń Adam39

395

Czajkowski Aleksy88
Grajczyk Krzysztof80
Kowalski Kornel63
Sumara Kinga51
Woźniakowski Ignacy49
Lewkowicz Igor33
Szymański Mikołaj31

Wszystkich rozegranych setów: 265

OPENOU13OU11OU17

185

36

20

24


Wszystkich rozegranych meczów: 111

OPENOU13OU11OU17

78

16

6

11


Szybkość zdobycia punktów

OPENOU13OU11OU17
10.00'
2 set
Iwaniec Marcin0
Stolicki Norbert2
11.82'
2 set
Podgórski Bartłomiej2
Kruk Mateusz0
12.73'
1 set
Pogoda Michał0
Młyński Oskar2
12.91'
1 set
Podgórski Bartłomiej2
Rembowiecki Arkadiusz0
14.18'
1 set
Kruk Mateusz2
Darul Grzegorz1
14.55'
1 set
Iwaniec Marcin0
Stolicki Norbert2
14.64'
2 set
Pałac Maciej2
Wilas Kamila0
14.91'
2 set
Wilas Kamila2
Pogoda Michał0
15.00'
1 set
Podgórski Bartłomiej2
Kruk Mateusz0
15.00'
1 set
Iwaniec Marcin1
Kruk Mateusz2
10.00'
2 set
Niedbalski Nikodem2
Gnatowski Pascal0
10.18'
1 set
Niedbalski Nikodem2
Gnatowski Pascal0
12.91'
1 set
Nogawka Maciej2
Gnatowski Pascal0
13.00'
2 set
Nogawka Maciej2
Gnatowski Pascal0
13.55'
1 set
Jarema Szymon0
Nogawka Maciej2
14.18'
1 set
Ramza Seweryn2
Niedbalski Nikodem1
14.27'
2 set
Ramza Seweryn2
Gnatowski Pascal0
14.55'
1 set
Nogawka Maciej2
Babijczuk Krzysztof0
15.36'
1 set
Jarema Szymon1
Babijczuk Krzysztof2
15.73'
1 set
Jarema Szymon0
Ramza Seweryn2
11.55'
2 set
Charzewski Fryderyk3
Hryń Adam0
11.73'
3 set
Stączek Karol0
Niedbalski Nikodem3
12.82'
1 set
Charzewski Fryderyk3
Hryń Adam0
13.91'
1 set
Stączek Karol0
Niedbalski Nikodem3
15.18'
1 set
Hryń Adam0
Stączek Karol3
16.45'
3 set
Charzewski Fryderyk0
Niedbalski Nikodem3
17.27'
2 set
Stączek Karol0
Niedbalski Nikodem3
18.00'
3 set
Charzewski Fryderyk3
Hryń Adam0
18.73'
3 set
Hryń Adam0
Niedbalski Nikodem3
18.73'
2 set
Hryń Adam0
Niedbalski Nikodem3
11.73'
1 set
Sumara Kinga0
Grajczyk Krzysztof2
12.64'
2 set
Sumara Kinga0
Grajczyk Krzysztof2
13.27'
1 set
Sumara Kinga0
Czajkowski Aleksy2
13.73'
2 set
Woźniakowski Ignacy0
Grajczyk Krzysztof2
13.91'
1 set
Woźniakowski Ignacy0
Grajczyk Krzysztof2
13.91'
1 set
Kowalski Kornel2
Woźniakowski Ignacy0
15.00'
2 set
Kowalski Kornel0
Grajczyk Krzysztof2
16.36'
1 set
Kowalski Kornel0
Czajkowski Aleksy2
16.82'
2 set
Kowalski Kornel0
Czajkowski Aleksy2
16.91'
2 set
Sumara Kinga2
Woźniakowski Ignacy1

Decyzji sędziowskich: 19 (0.4%)

Stroke 6
31.6%
Let 13
68.4%
Nolet 0
0%

OPENOU13
8 12.5%
3-5-0
Pałac Maciej2
Saganowski Wojciech1
3 5.1%
1-2-0
Rzeszotek Grzegorz1
Franuszkiewicz Mariusz2
2 5.4%
0-2-0
Pałac Maciej0
Sztajnic Artur2
2 3.3%
0-2-0
Rogalski Mikołaj3
Wilas Dawid0
1 1.8%
0-1-0
Wojciechowski Grzegorz2
Młyński Oskar1
1 2.8%
0-1-0
Franuszkiewicz Mariusz2
Mazur Maciej0
1 2.9%
1-0-0
Jarema Szymon0
Ramza Seweryn2
1 2.2%
1-0-0
Gnatowski Pascal0
Babijczuk Krzysztof2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0