Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJuniorskaJuniorska - Finały
45"35'Rogalski Mikołaj2
Przybysz Grzegorz3
30"03'Kowalewski Konrad2
Stachurski Jakub1
28"37'Śmiałek Maciej0
Maciejewski Adam2
28"06'Śmiałek Maciej2
Synówka Maciej1
26"42'Kurman Radosław1
Śmiałek Maciej2
23"20'Więcław Bartłomiej1
Przybysz Grzegorz2
22"05'Wilas Dawid2
Maciejewski Adam0
21"50'Ber Artur2
Rzeszotek Grzegorz1
21"42'Wojciechowski Grzegorz1
Kurman Radosław2
21"21'Kowalewski Konrad2
Kawalec Ireneusz0
42"33'Burak Julia3
Bogdanowicz Katarzyna2
30"39'Grzechowiak Dorota3
Burak Aleksandra2
22"44'Bogdanowicz Katarzyna3
Burak Aleksandra0
21"47'Burak Julia3
Kirszenstein Patrycja0
17"07'Kirszenstein Patrycja3
Kozłowska Beata1
16"19'Burak Julia0
Grzechowiak Dorota3
14"56'Kirszenstein Patrycja3
Wilas Karolina0
11"56'Grzechowiak Dorota3
Wilas Karolina0
11"29'Bogdanowicz Katarzyna3
Kozłowska Beata0
'Wilas Karolina3
Wilas Kamila0
18"36'Pasowicz Maja1
Babijczuk Krzysztof3
17"28'Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj3
10"35'Kurenda Miłosz0
Hyżyk Mikołaj3
7"34'Kurenda Miłosz0
Szymański Mikołaj3
'Hyżyk Mikołaj3
Michalczuk Karolina0
'Basiak WiktoriaW
Babijczuk Krzysztof2
'Basiak WiktoriaW
Ramza Seweryn2
'Basiak Wiktoria0
Pasowicz Maja3
'Pasowicz Maja3
Ramza Seweryn0
'Kurenda Miłosz3
Michalczuk Karolina0
12"59'Szymański Mikołaj2
Babijczuk Krzysztof0
12"31'Hyżyk Mikołaj3
Pasowicz Maja0
'Kurenda Miłosz2
Ramza SewerynW
'Michalczuk Karolina2
Basiak WiktoriaW

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJuniorskaJuniorska - Finały
Śmiałek Maciej107"01'
Przybysz Grzegorz101"12'
Rogalski Mikołaj88"06'
Kowalewski Konrad85"12'
Więcław Bartłomiej76"42'
Kurman Radosław75"36'
Młyński Oskar74"57'
Ber Artur74"34'
Stachurski Jakub72"38'
Maciejewski Adam72"06'
Burak Julia66"36'
Bogdanowicz Katarzyna63"56'
Grzechowiak Dorota47"18'
Burak Aleksandra44"22'
Kirszenstein Patrycja42"04'
Kozłowska Beata22"21'
Janiec Karolina19"59'
Hyżyk Mikołaj22"44'
Szymański Mikołaj21"31'
Kurenda Miłosz15"59'
Babijczuk Krzysztof13"44'
Pasowicz Maja13"44'
Szymański Mikołaj10"28'
Babijczuk Krzysztof10"28'
Hyżyk Mikołaj9"06'
Pasowicz Maja9"06'

Czas setów: 20 godz. 20 min 2 s

OPENDAMSKAJuniorskaJuniorska - Finały

1003 min 19 s

14"47'
2 set
Śmiałek Maciej0
Maciejewski Adam2
14"22'
1 set
Wilas Dawid2
Maciejewski Adam0
13"54'
2 set
Śmiałek Maciej2
Synówka Maciej1
12"05'
1 set
Śmiałek Maciej0
Maciejewski Adam2
10"46'
5 set
Rogalski Mikołaj2
Przybysz Grzegorz3
10"43'
2 set
Kowalewski Konrad2
Kawalec Ireneusz0
10"36'
4 set
Rogalski Mikołaj2
Przybysz Grzegorz3
9"45'
3 set
Kowalewski Konrad2
Stachurski Jakub1
9"33'
1 set
Parpura Michał0
Stachurski Jakub2
9"07'
2 set
Kurman Radosław0
Wilas Dawid2

153 min 18 s

9"34'
1 set
Burak Julia3
Kirszenstein Patrycja0
8"14'
1 set
Grzechowiak Dorota3
Burak Aleksandra2
7"41'
5 set
Burak Julia3
Bogdanowicz Katarzyna2
7"39'
2 set
Burak Julia3
Bogdanowicz Katarzyna2
7"15'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Burak Aleksandra0
7"06'
1 set
Burak Julia3
Bogdanowicz Katarzyna2
6"45'
3 set
Burak Julia3
Bogdanowicz Katarzyna2
6"28'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Burak Aleksandra0
5"54'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Burak Aleksandra0
5"19'
2 set
Grzechowiak Dorota3
Burak Aleksandra2

43 min 51 s

5"22'
1 set
Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj3
4"29'
2 set
Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj3
4"17'
3 set
Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj3
3"53'
1 set
Pasowicz Maja1
Babijczuk Krzysztof3
3"31'
3 set
Pasowicz Maja1
Babijczuk Krzysztof3
3"12'
2 set
Pasowicz Maja1
Babijczuk Krzysztof3
3"08'
4 set
Pasowicz Maja1
Babijczuk Krzysztof3
3"07'
1 set
Kurenda Miłosz0
Hyżyk Mikołaj3
2"58'
3 set
Kurenda Miłosz0
Szymański Mikołaj3
2"46'
3 set
Kurenda Miłosz0
Hyżyk Mikołaj3

19 min 34 s

6"33'
2 set
Szymański Mikołaj2
Babijczuk Krzysztof0
3"55'
1 set
Szymański Mikołaj2
Babijczuk Krzysztof0
3"10'
3 set
Hyżyk Mikołaj3
Pasowicz Maja0
3"05'
1 set
Hyżyk Mikołaj3
Pasowicz Maja0
2"51'
2 set
Hyżyk Mikołaj3
Pasowicz Maja0

Małych punktów: 4348

OPENDAMSKAJuniorskaJuniorska - Finały

3215

Przybysz Grzegorz145
Rogalski Mikołaj141
Khan Faizan140
Kowalewski Jacek132
Śmiałek Maciej128
Kurman Radosław125
Młyński Oskar118
Ber Artur110
Więcław Bartłomiej109
Rzeszotek Grzegorz106

569

Grzechowiak Dorota113
Bogdanowicz Katarzyna109
Burak Julia94
Kirszenstein Patrycja93
Burak Aleksandra61
Janiec Karolina47
Kozłowska Beata38
Bram Kamila14

486

Szymański Mikołaj99
Pasowicz Maja95
Hyżyk Mikołaj79
Babijczuk Krzysztof73
Michalczuk Karolina50
Kurenda Miłosz44
Ramza Seweryn30
Basiak Wiktoria16

78

Hyżyk Mikołaj33
Szymański Mikołaj23
Babijczuk Krzysztof14
Pasowicz Maja8

Wszystkich rozegranych setów: 255

OPENDAMSKAJuniorskaJuniorska - Finały

184

35

31

5


Wszystkich rozegranych meczów: 103

OPENDAMSKAJuniorskaJuniorska - Finały

81

10

10

2


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJuniorskaJuniorska - Finały
0.36'
2 set
Wilas Dawid2
Maciejewski Adam0
0.55'
3 set
Kowalewski Konrad0
Rogalski Mikołaj3
11.91'
1 set
Kowalewski Konrad0
Khan Faizan3
15.09'
1 set
Synówka Maciej2
Piergies Krzysztof0
15.91'
2 set
Darul Grzegorz0
Rzeszotek Grzegorz2
16.09'
3 set
Gotówko Damian1
Khan Faizan2
16.27'
1 set
Młyński Oskar2
Gotówko Damian1
16.36'
2 set
Kowalewski Konrad0
Khan Faizan3
16.45'
1 set
Przybysz Grzegorz2
Rzeszotek Grzegorz0
17.00'
1 set
Darul Grzegorz0
Stachurski Jakub2
14.27'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Kozłowska Beata0
15.27'
2 set
Grzechowiak Dorota3
Wilas Karolina0
15.36'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Kozłowska Beata1
15.91'
4 set
Kirszenstein Patrycja3
Kozłowska Beata1
17.00'
3 set
Grzechowiak Dorota3
Wilas Karolina0
17.00'
1 set
Grzechowiak Dorota3
Wilas Karolina0
17.18'
3 set
Grzechowiak Dorota3
Burak Aleksandra2
17.45'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Wilas Karolina0
17.91'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Kozłowska Beata1
18.27'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Wilas Karolina0
11.18'
2 set
Kurenda Miłosz0
Szymański Mikołaj3
12.91'
1 set
Kurenda Miłosz0
Szymański Mikołaj3
14.82'
2 set
Kurenda Miłosz0
Hyżyk Mikołaj3
15.09'
3 set
Kurenda Miłosz0
Hyżyk Mikołaj3
16.18'
3 set
Kurenda Miłosz0
Szymański Mikołaj3
17.00'
1 set
Kurenda Miłosz0
Hyżyk Mikołaj3
17.09'
4 set
Pasowicz Maja1
Babijczuk Krzysztof3
17.45'
2 set
Pasowicz Maja1
Babijczuk Krzysztof3
19.18'
3 set
Pasowicz Maja1
Babijczuk Krzysztof3
21.18'
1 set
Pasowicz Maja1
Babijczuk Krzysztof3
15.55'
2 set
Hyżyk Mikołaj3
Pasowicz Maja0
16.82'
1 set
Hyżyk Mikołaj3
Pasowicz Maja0
17.27'
3 set
Hyżyk Mikołaj3
Pasowicz Maja0
21.36'
1 set
Szymański Mikołaj2
Babijczuk Krzysztof0
32.75'
2 set
Szymański Mikołaj2
Babijczuk Krzysztof0

Decyzji sędziowskich: 7 (0.2%)

Stroke 2
28.6%
Let 5
71.4%
Nolet 0
0%

OPEN
5 7.9%
1-4-0
Więcław Bartłomiej1
Przybysz Grzegorz2
1 1.9%
1-0-0
Kowalewski Jacek1
Gotówko Damian2
1 1.8%
0-1-0
Śmiałek Maciej2
Młyński Oskar1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0