Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU17GU15
43"26'Rogalski Mikołaj2
Przybysz Grzegorz3
37"38'Spoljar Domagoj3
Wojnarski Marek0
30"34'Spoljar Domagoj3
Rogalski Mikołaj0
29"54'Zalewski Jakub1
Rogalski Mikołaj2
26"43'Słaboszewski Bartłomiej2
Żak Marcin1
25"43'Wasilewski Jan2
Kleczyński Marcin1
25"33'Zierkiewicz Piotr1
Owcarz Katarzyna2
25"04'Gotówko Damian2
Choma Damian1
24"19'Kostevich Aleksandr2
Żak Marcin1
22"15'Florczak Dawid2
Supeł Tomasz1
38"35'Sielska Paulina3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka2
36"37'Burak Aleksandra2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
36"13'Buczkowska Ewa1
Burak Julia3
35"06'Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina1
31"50'Burak Aleksandra3
Buczkowska Ewa2
28"01'Rohleder Katarzyna1
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
25"59'Sielska Paulina3
Bruk Anna1
21"04'Burak Julia1
Bruk Anna3
19"02'Pozlewicz Anna1
Burak Julia3
18"12'Bruk Anna3
Rohleder Katarzyna0
22"08'Bilewicz Michał1
Karliński Grzegorz2
18"08'Mierzejewska Natalia1
Bilewicz Michał2
16"45'Sobiecki Antoni2
Lisowski Mateusz1
16"20'Zaleski Ksawery1
Mierzejewska Natalia2
15"00'Babijczuk Krzysztof2
Lisowski Mateusz1
14"54'Hyżyk Mikołaj1
Zaleski Ksawery2
14"47'Zaleski Ksawery2
Babijczuk Krzysztof1
10"11'Mierzejewska Natalia0
Jankowski Maksymilian2
9"23'Hyżyk Mikołaj2
Pasowicz Maja0
9"17'Michalczuk Karolina2
Dec Oliwia1
5"03'Dec Oliwia0
Pasowicz Maja2
4"25'Pasowicz Maja2
Michalczuk Karolina0
'Basiak Wiktoria0
Dec Oliwia2
'Basiak Wiktoria0
Michalczuk Karolina2
'Basiak Wiktoria0
Pasowicz Maja2
'Dec Oliwia1
Michalczuk Karolina2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU17GU15
Rogalski Mikołaj105"17'
Spoljar Domagoj98"03'
Owcarz Katarzyna88"26'
Żak Marcin87"14'
Kostevich Aleksandr82"30'
Zierkiewicz Piotr81"55'
Przybysz Grzegorz80"33'
Wojnarski Marek71"22'
Rzeszotek Grzegorz71"05'
Florczak Dawid67"49'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka88"21'
Sielska Paulina83"26'
Burak Aleksandra83"04'
Burak Julia74"29'
Owcarz Katarzyna56"37'
Buczkowska Ewa56"14'
Bruk Anna51"57'
Rohleder Katarzyna40"12'
Pozlewicz Anna36"23'
Hyżyk Aleksandra27"19'
Zaleski Ksawery43"47'
Mierzejewska Natalia43"12'
Lisowski Mateusz42"06'
Bilewicz Michał40"31'
Karliński Grzegorz40"30'
Sobiecki Antoni32"26'
Babijczuk Krzysztof30"59'
Hyżyk Mikołaj26"03'
Jankowski Maksymilian23"45'
Pasowicz Maja19"33'
Pasowicz Maja9"01'
Dec Oliwia4"51'
Michalczuk Karolina4"10'

Czas setów: 28 godz. 7 min 44 s

OPENDAMSKAOU17GU15

1177 min 7 s

14"56'
3 set
Spoljar Domagoj3
Wojnarski Marek0
12"32'
1 set
Zalewski Jakub1
Rogalski Mikołaj2
11"25'
1 set
Wilas Dawid2
Słaboszewski Bartłomiej0
10"59'
2 set
Spoljar Domagoj3
Wojnarski Marek0
10"22'
3 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka1
Durkalec Michał2
10"21'
4 set
Przybysz Grzegorz1
Wojnarski Marek3
10"08'
1 set
Spoljar Domagoj3
Rogalski Mikołaj0
10"07'
2 set
Zierkiewicz Piotr1
Owcarz Katarzyna2
9"49'
2 set
Zierkiewicz Piotr0
Słaboszewski Bartłomiej2
9"47'
1 set
Kabaciński Maciej0
Podgórski Bartłomiej2

302 min 56 s

11"50'
4 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina1
10"09'
1 set
Rohleder Katarzyna1
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
10"06'
4 set
Buczkowska Ewa1
Burak Julia3
9"17'
3 set
Buczkowska Ewa1
Burak Julia3
8"36'
5 set
Burak Aleksandra2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
8"11'
3 set
Sielska Paulina3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka2
7"42'
3 set
Rohleder Katarzyna1
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
6"46'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina1
6"37'
4 set
Sielska Paulina3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka2
6"30'
5 set
Sielska Paulina3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka2

198 min 40 s

8"51'
1 set
Bilewicz Michał1
Karliński Grzegorz2
7"30'
1 set
Hyżyk Mikołaj1
Zaleski Ksawery2
5"53'
1 set
Mierzejewska Natalia0
Jankowski Maksymilian2
5"27'
2 set
Mierzejewska Natalia1
Bilewicz Michał2
5"22'
3 set
Mierzejewska Natalia1
Bilewicz Michał2
5"19'
1 set
Mierzejewska Natalia1
Bilewicz Michał2
5"16'
3 set
Bilewicz Michał1
Karliński Grzegorz2
5"13'
1 set
Zaleski Ksawery1
Mierzejewska Natalia2
5"12'
1 set
Lisowski Mateusz2
Jaworska Urszula0
5"07'
3 set
Zaleski Ksawery1
Mierzejewska Natalia2

9 min 1 s

2"45'
1 set
Dec Oliwia0
Pasowicz Maja2
2"07'
2 set
Pasowicz Maja2
Michalczuk Karolina0
2"06'
2 set
Dec Oliwia0
Pasowicz Maja2
2"03'
1 set
Pasowicz Maja2
Michalczuk Karolina0

Małych punktów: 6085

OPENDAMSKAOU17GU15

3854

Przybysz Grzegorz143
Rogalski Mikołaj141
Owcarz Katarzyna136
Spoljar Domagoj132
Kostevich Aleksandr130
Wojnarski Marek129
Florczak Dawid122
Zierkiewicz Piotr119
Supeł Tomasz118
Rzeszotek Grzegorz118

1029

Czarzasta-Gotówko Agnieszka147
Burak Aleksandra140
Sielska Paulina118
Burak Julia116
Owcarz Katarzyna106
Bruk Anna95
Pozlewicz Anna92
Buczkowska Ewa81
Rohleder Katarzyna80
Hyżyk Aleksandra34

981

Zaleski Ksawery107
Karliński Grzegorz99
Hyżyk Mikołaj97
Jankowski Maksymilian91
Mierzejewska Natalia87
Bilewicz Michał85
Lisowski Mateusz78
Sobiecki Antoni73
Jaworska Urszula58
Babijczuk Krzysztof52

221

Pasowicz Maja66
Dec Oliwia55
Michalczuk Karolina55
Basiak Wiktoria45

Wszystkich rozegranych setów: 353

OPENDAMSKAOU17GU15

221

60

59

13


Wszystkich rozegranych meczów: 145

OPENDAMSKAOU17GU15

98

16

25

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU17GU15
0.27'
1 set
Przybysz Grzegorz1
Wojnarski Marek3
0.27'
3 set
Przybysz Grzegorz1
Wojnarski Marek3
0.27'
2 set
Przybysz Grzegorz1
Wojnarski Marek3
0.64'
2 set
Sprycha Arkadiusz2
Pawliński Grzegorz1
13.36'
1 set
Mikołajczak Piotr2
Wystemp Krzysztof0
15.18'
2 set
Wasilewski Jan2
Kleczyński Marcin1
15.18'
1 set
Kozłowska Beata0
Pawliński Grzegorz2
15.82'
1 set
Iwaniec Marcin0
Kowalewski Jacek2
15.91'
2 set
Kruk Mateusz0
Zierkiewicz Piotr2
16.36'
1 set
Ludwiczek Marek0
Rogalski Mikołaj2
11.82'
1 set
Paździor Magdalena0
Pozlewicz Anna3
14.82'
2 set
Paździor Magdalena0
Pozlewicz Anna3
16.09'
3 set
Paździor Magdalena0
Pozlewicz Anna3
16.09'
2 set
Rohleder Katarzyna1
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
16.82'
3 set
Burak Julia1
Bruk Anna3
17.64'
2 set
Pozlewicz Anna3
Hyżyk Aleksandra0
18.36'
3 set
Hyżyk Aleksandra0
Burak Aleksandra3
19.55'
2 set
Pozlewicz Anna1
Burak Julia3
19.73'
3 set
Pozlewicz Anna1
Burak Julia3
19.82'
1 set
Pozlewicz Anna1
Burak Julia3
10.73'
2 set
Jaworska Urszula0
Pasowicz Maja2
12.73'
3 set
Zaleski Ksawery2
Babijczuk Krzysztof1
13.27'
1 set
Hyżyk Mikołaj2
Michalczuk Karolina0
13.45'
2 set
Mierzejewska Natalia2
Michalczuk Karolina0
13.91'
1 set
Mierzejewska Natalia2
Michalczuk Karolina0
14.00'
2 set
Hyżyk Mikołaj2
Michalczuk Karolina0
14.55'
2 set
Sobiecki Antoni0
Bilewicz Michał2
15.00'
1 set
Michalczuk Karolina2
Dec Oliwia1
15.64'
1 set
Sobiecki Antoni0
Bilewicz Michał2
15.73'
3 set
Michalczuk Karolina2
Dec Oliwia1
11.18'
1 set
Pasowicz Maja2
Michalczuk Karolina0
11.45'
2 set
Dec Oliwia0
Pasowicz Maja2
11.55'
2 set
Pasowicz Maja2
Michalczuk Karolina0
15.00'
1 set
Dec Oliwia0
Pasowicz Maja2

Decyzji sędziowskich: 26 (0.5%)

Stroke 10
38.5%
Let 14
53.8%
Nolet 2
7.7%

OPENOU17
5 8.9%
3-2-0
Spoljar Domagoj3
Rogalski Mikołaj0
4 10.3%
1-3-0
Zierkiewicz Piotr0
Słaboszewski Bartłomiej2
3 4.6%
2-1-0
Florczak Dawid2
Supeł Tomasz1
2 5.7%
1-1-0
Gotówko Damian0
Kabaciński Maciej2
1 3%
0-1-0
Kabaciński Maciej0
Przybysz Grzegorz2
1 3.6%
0-1-0
Mikołajczak Piotr2
Zierkiewicz Piotr0
1 2.8%
0-1-0
Wilas Dawid0
Podgórski Bartłomiej2
1 2.6%
0-0-1
Zalewski Jakub0
Żak Marcin2
1 2.4%
0-1-0
Buczkowska Ewa2
Piotrowski Mariusz0
1 1.7%
1-0-0
Sprycha Arkadiusz2
Pawliński Grzegorz1
1 3.1%
0-0-1
Mierzejewska Natalia0
Jankowski Maksymilian2
1 1.5%
0-1-0
Bilewicz Michał1
Karliński Grzegorz2
1 2%
0-1-0
Zaleski Ksawery2
Babijczuk Krzysztof1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0