I Puchar Dolnego Śląska w Squashu – Runda Druga - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B2)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Rogalski MikołajPotwierdzony Wrocław 26 1
1 Kurek MichałPotwierdzony Szczecin 15 2
3 Podgórski BartłomiejPotwierdzony Wrocław 52 3
4 Wilas DawidPotwierdzony Bolesławiec 57 4
14 Draus AlanPotwierdzony Wałbrzych 191 5
6 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 90 6
9 Gotówko DamianPotwierdzony Wałbrzych 121 7
8 Chlebowicz PiotrPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 98 8
12 Stolicki NorbertPotwierdzony Bolesławiec 169 9
15 Lenkov AndrejPotwierdzony Wrocław 223 10
10 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 158 11
7 Śmiałek MaciejWalkover Poznań 95 12
11 Wojciechowski GrzegorzPotwierdzony Wałbrzych 159 13
5 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 79 14
13 Młyński OskarPotwierdzony Wrocław 172 15
16 Rembowiecki ArkadiuszPotwierdzony Zielona Góra 292 16
24 Franuszkiewicz MariuszPotwierdzony Wałbrzych 520 17
22 Mazur MaciekPotwierdzony Boleslawiec 511 18
25 Bartyzel ArturPotwierdzony Szprotawa 524 19
19 Grzechowiak JarosławWalkover Poznań 429 20
18 Rewaj RadosławPotwierdzony Wrocław 363 21
32 Kruk MateuszPotwierdzony Bolesławiec 836 22
28 Czarzasta AgnieszkaPotwierdzony Wałbrzych 610 23
20 Iwaniec MarcinPotwierdzony Wrocław 504 24
27 Rzeszotek GrzegorzPotwierdzony Wrocław 564 25
23 Sztajnic ArturPotwierdzony Wałbrzych 513 26
30 Pałac MaciejPotwierdzony Kamienna Góra 768 27
17 Saganowski WojciechPotwierdzony Wrocław 310 28
31 Bram KamilaPotwierdzony Bolesławiec 820 29
21 Darul GrzegorzWalkover Bolesławiec 506 30
35 Pogoda MichałPotwierdzony Boguszów-Gorce 1876 31
34 Dubiel AdamWalkover Bolesławiec 1818 32
33 Pawłowski KrzysztofPotwierdzony Wałbrzych 1177 33
29 Kozłowska BeataPotwierdzony Raciborowice 694 34
36 Filipkowska AlicjaPotwierdzony Wałbrzych 37
26 Wysoczański MarcinWalkover Wałbrzych 544 40


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 16-04-2018


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kurek Michał
Bye
Bye
Dubiel Adam
Iwaniec Marcin
2
  11:8  11:6
Filipkowska Alicja
0
Bye
Stolicki Norbert
Gotówko Damian
Bye
Bye
Franuszkiewicz Mariusz
Rzeszotek Grzegorz
2
  11:7  11:6
Kozłowska Beata
0
Bye
Żak Marcin
Stachurski Jakub
Bye
Bye
Saganowski Wojciech
Bartyzel Artur
Bye
Bye
Jagiełowicz Sylwester
Rembowiecki Arkadiusz
Bye
Bye
Darul Grzegorz
Kruk Mateusz
Bye
Bye
Podgórski Bartłomiej
Wilas Dawid
Bye
Bye
Czarzasta Agnieszka
Sztajnic Artur
Bye
Bye
Lenkov Andrej
Młyński Oskar
Bye
Bye
Pogoda Michał
Mazur Maciek
Bye
Bye
Chlebowicz Piotr
Śmiałek Maciej
Bye
Pawłowski Krzysztof
0
  5:11  2:11
Rewaj Radosław
2
Pałac Maciej
Bye
Bye
Draus Alan
Wojciechowski Grzegorz
Bye
Wysoczański Marcin
0
  2:11  2:11
Grzechowiak Jarosław
2
Bram Kamila
Bye
Bye
Rogalski Mikołaj
Kurek Michał
2
  11:2  11:3
Dubiel Adam
0
Iwaniec Marcin
0
  2:11  0:11
Stolicki Norbert
2
Gotówko Damian
2
  11:6  11:9
Franuszkiewicz Mariusz
0
Rzeszotek Grzegorz
1
  11:8  4:11  7:11
Żak Marcin
2
Stachurski Jakub
2
  11:6  11:4
Saganowski Wojciech
0
Bartyzel Artur
0
  7:11  12:14
Jagiełowicz Sylwester
2
Rembowiecki Arkadiusz
2
  11:4  10:12  12:10
Darul Grzegorz
1
Kruk Mateusz
0
  2:11  0:11
Podgórski Bartłomiej
2
Wilas Dawid
2
  11:4  13:11
Czarzasta Agnieszka
0
Sztajnic Artur
0
  5:11  6:11
Lenkov Andrej
2
Młyński Oskar
2
  11:2  11:4
Pogoda Michał
0
Mazur Maciek
0
  2:11  4:11
Chlebowicz Piotr
2
Śmiałek Maciej
2
  11:5  11:9
Rewaj Radosław
0
Pałac Maciej
0
  0:11  9:11
Draus Alan
2
Wojciechowski Grzegorz
2
  11:9  11:6
Grzechowiak Jarosław
0
Bram Kamila
0
  3:11  1:11
Rogalski Mikołaj
2
Kurek Michał
2
  13:11  11:7
Stolicki Norbert
0
Gotówko Damian
2
  11:9  11:6
Żak Marcin
0
Stachurski Jakub
2
  11:2  11:8
Jagiełowicz Sylwester
0
Rembowiecki Arkadiusz
0
  0:11  8:11
Podgórski Bartłomiej
2
Wilas Dawid
2
  11:3  11:9
Lenkov Andrej
0
Młyński Oskar
0
  4:11  7:11
Chlebowicz Piotr
2
Śmiałek Maciej
0
  6:11  8:11
Draus Alan
2
Wojciechowski Grzegorz
0
  4:11  5:11
Rogalski Mikołaj
2
Kurek Michał
2
  11:6  11:5
Gotówko Damian
0
Stachurski Jakub
1
  11:8  7:11  5:11
Podgórski Bartłomiej
2
Wilas Dawid
2
  17:19  11:9  11:2
Chlebowicz Piotr
1
Draus Alan
0
  4:11  4:11
Rogalski Mikołaj
2
Kurek Michał
3
  11:8  11:5  11:5
Podgórski Bartłomiej
0
Wilas Dawid
0
  10:12  5:11  9:11
Rogalski Mikołaj
3
Kurek Michał
2
  5:11  12:10  11:6  2:11  14:16
Rogalski Mikołaj
3
Rogalski Mikołaj
Miejsca 3 - 4
Podgórski Bartłomiej
3
  6:11  11:8  8:11  11:7  11:7
Wilas Dawid
2
Podgórski Bartłomiej
Miejsca 5 - 8
Gotówko Damian
1
  8:11  11:5  9:11
Stachurski Jakub
2
Chlebowicz Piotr
0
  10:12  8:11
Draus Alan
2
Stachurski Jakub
1
  11:13  11:7  6:11
Draus Alan
2
Draus Alan
Miejsca 7 - 8
Gotówko Damian
2
  10:12  11:5  11:7
Chlebowicz Piotr
1
Gotówko Damian
Miejsca 9 - 16
Stolicki Norbert
2
  11:5  11:9
Żak Marcin
0
Jagiełowicz Sylwester
2
  5:11  11:9  11:9
Rembowiecki Arkadiusz
1
Lenkov Andrej
2
  11:9  7:11  11:7
Młyński Oskar
1
Śmiałek Maciej
2
  11:9  8:11  11:6
Wojciechowski Grzegorz
1
Stolicki Norbert
2
  11:8  11:5
Jagiełowicz Sylwester
0
Lenkov Andrej
2
WALKOVER
Śmiałek Maciej
W
Stolicki Norbert
2
  11:3  11:8
Lenkov Andrej
0
Stolicki Norbert
Miejsca 11 - 12
Jagiełowicz Sylwester
Bye
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 13 - 16
Żak Marcin
2
  11:5  10:12  11:2
Rembowiecki Arkadiusz
1
Młyński Oskar
1
  11:9  4:11  9:11
Wojciechowski Grzegorz
2
Żak Marcin
1
  16:14  10:12  12:14
Wojciechowski Grzegorz
2
Wojciechowski Grzegorz
Miejsca 15 - 16
Rembowiecki Arkadiusz
1
  6:11  11:6  5:11
Młyński Oskar
2
Młyński Oskar
Miejsca 17 - 32
Dubiel Adam
W
WALKOVER
Iwaniec Marcin
2
Franuszkiewicz Mariusz
2
  7:11  11:8  11:9
Rzeszotek Grzegorz
1
Saganowski Wojciech
0
  6:11  7:11
Bartyzel Artur
2
Darul Grzegorz
1
  2:11  11:7  5:11
Kruk Mateusz
2
Czarzasta Agnieszka
2
  11:6  11:6
Sztajnic Artur
0
Pogoda Michał
0
  2:11  8:11
Mazur Maciek
2
Rewaj Radosław
2
  11:4  11:6
Pałac Maciej
0
Grzechowiak Jarosław
2
  11:4  11:9
Bram Kamila
0
Iwaniec Marcin
0
  9:11  5:11
Franuszkiewicz Mariusz
2
Bartyzel Artur
2
  11:8  11:2
Kruk Mateusz
0
Czarzasta Agnieszka
1
  11:7  8:11  12:14
Mazur Maciek
2
Rewaj Radosław
1
  11:9  7:11  3:11
Grzechowiak Jarosław
2
Franuszkiewicz Mariusz
2
  11:4  11:8
Bartyzel Artur
0
Mazur Maciek
2
  11:6  11:8
Grzechowiak Jarosław
0
Franuszkiewicz Mariusz
2
  11:5  11:8
Mazur Maciek
0
Franuszkiewicz Mariusz
Miejsca 19 - 20
Bartyzel Artur
2
WALKOVER
Grzechowiak Jarosław
W
Bartyzel Artur
Miejsca 21 - 24
Iwaniec Marcin
1
  3:11  11:4  5:11
Kruk Mateusz
2
Czarzasta Agnieszka
0
  6:11  5:11
Rewaj Radosław
2
Kruk Mateusz
0
  6:11  6:11
Rewaj Radosław
2
Rewaj Radosław
Miejsca 23 - 24
Iwaniec Marcin
1
  3:11  14:12  6:11
Czarzasta Agnieszka
2
Czarzasta Agnieszka
Miejsca 25 - 32
Bye
Rzeszotek Grzegorz
Saganowski Wojciech
2
  11:8  11:7
Darul Grzegorz
0
Sztajnic Artur
2
  11:6  11:2
Pogoda Michał
0
Pałac Maciej
2
  11:9  11:3
Bram Kamila
0
Rzeszotek Grzegorz
2
  11:6  11:9
Saganowski Wojciech
0
Sztajnic Artur
2
  11:5  11:8
Pałac Maciej
0
Rzeszotek Grzegorz
2
  11:9  11:8
Sztajnic Artur
0
Rzeszotek Grzegorz
Miejsca 27 - 28
Saganowski Wojciech
1
  11:9  9:11  8:11
Pałac Maciej
2
Pałac Maciej
Miejsca 29 - 32
Bye
Darul Grzegorz
Pogoda Michał
0
  4:11  5:11
Bram Kamila
2
Darul Grzegorz
W
WALKOVER
Bram Kamila
2
Bram Kamila
Miejsca 31 - 32
Bye
Pogoda Michał
Pogoda Michał
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Filipkowska Alicja
Bye
Bye
Bye
Kozłowska Beata
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Pawłowski Krzysztof
Bye
Bye
Bye
Wysoczański Marcin
Bye
Bye
Bye
Filipkowska Alicja
Bye
Kozłowska Beata
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Pawłowski Krzysztof
Bye
Wysoczański Marcin
Bye
Filipkowska Alicja
0
  7:11  6:11
Kozłowska Beata
2
Bye
Bye
Bye
Bye
Pawłowski Krzysztof
2
WALKOVER
Wysoczański Marcin
W
Kozłowska Beata
Bye
Bye
Pawłowski Krzysztof
Kozłowska Beata
0
  5:11  6:11
Pawłowski Krzysztof
2
Pawłowski Krzysztof
Miejsca 35 - 36
Bye
Bye
Bye
Miejsca 37 - 40
Filipkowska Alicja
Bye
Bye
Bye
Filipkowska Alicja
Bye
Filipkowska Alicja
Miejsca 39 - 40
Bye
Bye
Bye
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:05:12 23-04-2018