Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 15Junior GU 15
43"36'Kowalski Piotr3
Rzeszotek Grzegorz2
39"26'Parpura Michał2
Kwieciński Rafał3
28"48'Kruk Mateusz3
Kozłowska Beata2
26"58'Piergies Krzysztof1
Lis Andrii3
24"49'Żak Marcin3
Kruk Mateusz1
24"15'Darul Grzegorz3
Franczyk Zbigniew2
22"49'Iwan Rafał3
Darul Grzegorz1
22"28'Mazur Maciej1
Parpura Michał3
21"47'Rzeszotek Grzegorz3
Kozłowska Beata0
21"01'Kowalski Piotr3
Mazur Maciej0
107"15'Burak Julia3
Kozłowska Beata0
40"28'Burak Julia2
Burak Aleksandra3
20"30'Burak Julia3
Hyżyk Aleksandra0
19"11'Hyżyk Aleksandra3
Wilas Kamila0
18"26'Burak Aleksandra3
Hyżyk Aleksandra1
16"47'Kozłowska Beata0
Wilas Kamila3
15"30'Kozłowska Beata0
Hyżyk Aleksandra3
15"06'Burak Aleksandra3
Wilas Kamila0
11"52'Burak Julia3
Wilas Kamila0
8"41'Burak Aleksandra3
Kozłowska Beata0
22"45'Hyżyk Mikołaj3
Ramza Seweryn1
21"42'Ramza Seweryn1
Chlastawa Aleksander3
21"19'Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj3
20"38'Hyżyk Mikołaj3
Chlastawa Aleksander1
18"35'Pasowicz Maja1
Babijczuk Krzysztof3
16"42'Szymański Mikołaj3
Chlastawa Aleksander0
15"23'Ramza Seweryn0
Szymański Mikołaj3
15"02'Pasowicz Maja0
Hyżyk Mikołaj3
14"40'Hyżyk Mikołaj3
Babijczuk Krzysztof0
11"41'Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn3
23"06'Dec Oliwia3
Basiek Wiktoria2
10"04'Dec Oliwia0
Michalczuk Karolina3
9"19'Basiek Wiktoria0
Pasowicz Maja3
8"55'Basiek Wiktoria0
Michalczuk Karolina3
7"31'Pasowicz Maja3
Michalczuk Karolina0
7"12'Dec Oliwia0
Pasowicz Maja3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 15Junior GU 15
Kowalski Piotr86"15'
Parpura Michał70"51'
Rzeszotek Grzegorz70"33'
Darul Grzegorz63"26'
Żak Marcin62"02'
Piergies Krzysztof53"38'
Kruk Mateusz53"24'
Kozłowska Beata52"44'
Lis Andrii49"22'
Iwan Rafał46"47'
Burak Julia166"58'
Kozłowska Beata143"09'
Burak Aleksandra69"11'
Hyżyk Aleksandra60"30'
Bram Kamila54"32'
Hyżyk Mikołaj79"25'
Chlastawa Aleksander69"33'
Ramza Seweryn68"44'
Babijczuk Krzysztof47"27'
Szymański Mikołaj45"07'
Pasowicz Maja43"05'
Fulek Wojciech7"51'
Basiek Wiktoria38"18'
Dec Oliwia37"49'
Michalczuk Karolina25"43'
Pasowicz Maja23"00'

Czas setów: 14 godz. 35 min 41 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 15Junior GU 15

385 min 30 s

9"40'
5 set
Kowalski Piotr3
Rzeszotek Grzegorz2
8"56'
4 set
Piergies Krzysztof1
Lis Andrii3
8"20'
4 set
Mazur Maciej3
Lis Andrii1
7"57'
5 set
Parpura Michał2
Kwieciński Rafał3
7"50'
3 set
Rzeszotek Grzegorz3
Kozłowska Beata0
7"47'
3 set
Lis Andrii0
Rzeszotek Grzegorz3
7"31'
3 set
Kruk Mateusz0
Darul Grzegorz3
7"19'
1 set
Żak Marcin3
Kwieciński Rafał0
7"04'
2 set
Piergies Krzysztof1
Lis Andrii3
6"59'
3 set
Parpura Michał2
Kwieciński Rafał3

247 min 10 s

100"45'
1 set
Burak Julia3
Kozłowska Beata0
9"41'
5 set
Burak Julia2
Burak Aleksandra3
7"57'
4 set
Burak Julia2
Burak Aleksandra3
7"48'
1 set
Burak Julia3
Hyżyk Aleksandra0
7"24'
3 set
Hyżyk Aleksandra3
Wilas Kamila0
7"13'
1 set
Burak Julia2
Burak Aleksandra3
6"26'
1 set
Hyżyk Aleksandra3
Wilas Kamila0
5"53'
1 set
Kozłowska Beata0
Wilas Kamila3
5"09'
3 set
Kozłowska Beata0
Hyżyk Aleksandra3
5"06'
3 set
Burak Aleksandra3
Wilas Kamila0

180 min 36 s

8"28'
1 set
Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj3
6"23'
2 set
Hyżyk Mikołaj3
Chlastawa Aleksander1
6"00'
1 set
Hyżyk Mikołaj3
Babijczuk Krzysztof0
5"41'
1 set
Hyżyk Mikołaj3
Ramza Seweryn1
5"37'
3 set
Ramza Seweryn1
Chlastawa Aleksander3
5"35'
2 set
Szymański Mikołaj3
Chlastawa Aleksander0
5"31'
3 set
Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj3
5"22'
3 set
Pasowicz Maja1
Babijczuk Krzysztof3
5"21'
4 set
Hyżyk Mikołaj3
Ramza Seweryn1
5"17'
1 set
Ramza Seweryn0
Szymański Mikołaj3

62 min 25 s

6"24'
2 set
Dec Oliwia3
Basiek Wiktoria2
4"44'
1 set
Basiek Wiktoria0
Pasowicz Maja3
3"58'
5 set
Dec Oliwia3
Basiek Wiktoria2
3"43'
1 set
Dec Oliwia3
Basiek Wiktoria2
3"41'
3 set
Dec Oliwia0
Michalczuk Karolina3
3"34'
3 set
Dec Oliwia3
Basiek Wiktoria2
3"26'
4 set
Dec Oliwia3
Basiek Wiktoria2
3"24'
3 set
Basiek Wiktoria0
Michalczuk Karolina3
3"21'
2 set
Dec Oliwia0
Michalczuk Karolina3
3"15'
3 set
Dec Oliwia0
Pasowicz Maja3

Małych punktów: 3430

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 15Junior GU 15

1718

Darul Grzegorz154
Parpura Michał146
Kowalski Piotr146
Żak Marcin144
Piergies Krzysztof140
Lis Andrii127
Mazur Maciej121
Rzeszotek Grzegorz119
Młyński Oskar109
Iwan Rafał108

563

Burak Aleksandra155
Burak Julia150
Hyżyk Aleksandra108
Bram Kamila88
Kozłowska Beata62

815

Chlastawa Aleksander185
Hyżyk Mikołaj169
Szymański Mikołaj165
Ramza Seweryn155
Babijczuk Krzysztof78
Pasowicz Maja61
Fulek Wojciech2

334

Pasowicz Maja99
Dec Oliwia86
Michalczuk Karolina77
Basiek Wiktoria72

Wszystkich rozegranych setów: 198

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 15Junior GU 15

93

33

52

20


Wszystkich rozegranych meczów: 58

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 15Junior GU 15

26

10

16

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 15Junior GU 15
0.36'
1 set
Franczyk Zbigniew0
Parpura Michał3
0.45'
2 set
Mazur Maciej3
Lis Andrii1
0.55'
3 set
Mazur Maciej3
Lis Andrii1
0.82'
1 set
Mazur Maciej3
Lis Andrii1
13.45'
2 set
Żak Marcin3
Kwieciński Rafał0
14.45'
2 set
Darul Grzegorz1
Młyński Oskar3
14.82'
2 set
Kruk Mateusz0
Darul Grzegorz3
15.00'
1 set
Kruk Mateusz0
Darul Grzegorz3
16.00'
3 set
Mazur Maciej1
Parpura Michał3
16.27'
4 set
Piergies Krzysztof1
Młyński Oskar3
12.55'
2 set
Burak Julia3
Kozłowska Beata0
14.18'
1 set
Burak Aleksandra3
Kozłowska Beata0
14.55'
3 set
Burak Julia3
Wilas Kamila0
15.00'
2 set
Burak Aleksandra3
Kozłowska Beata0
17.00'
1 set
Burak Julia3
Wilas Kamila0
17.55'
3 set
Burak Aleksandra3
Kozłowska Beata0
17.64'
1 set
Kozłowska Beata0
Hyżyk Aleksandra3
18.18'
2 set
Burak Aleksandra3
Wilas Kamila0
18.45'
4 set
Burak Aleksandra3
Hyżyk Aleksandra1
18.73'
2 set
Burak Aleksandra3
Hyżyk Aleksandra1
0.18'
2 set
Pasowicz Maja0
Szymański Mikołaj3
0.27'
3 set
Babijczuk Krzysztof0
Szymański Mikołaj3
0.27'
3 set
Pasowicz Maja0
Szymański Mikołaj3
0.36'
1 set
Pasowicz Maja0
Szymański Mikołaj3
0.45'
1 set
Babijczuk Krzysztof0
Szymański Mikołaj3
0.55'
2 set
Babijczuk Krzysztof0
Szymański Mikołaj3
9.91'
2 set
Pasowicz Maja0
Chlastawa Aleksander3
10.09'
2 set
Fułek Wojciech0
Chlastawa Aleksander3
10.73'
2 set
Babijczuk Krzysztof0
Chlastawa Aleksander3
10.82'
3 set
Fułek Wojciech0
Chlastawa Aleksander3
9.36'
1 set
Dec Oliwia0
Pasowicz Maja3
10.55'
3 set
Basiek Wiktoria0
Pasowicz Maja3
10.64'
2 set
Pasowicz Maja3
Michalczuk Karolina0
10.82'
2 set
Basiek Wiktoria0
Pasowicz Maja3
10.91'
2 set
Dec Oliwia0
Pasowicz Maja3
12.18'
1 set
Pasowicz Maja3
Michalczuk Karolina0
13.73'
2 set
Basiek Wiktoria0
Michalczuk Karolina3
14.45'
1 set
Basiek Wiktoria0
Michalczuk Karolina3
14.91'
1 set
Dec Oliwia0
Michalczuk Karolina3
17.45'
3 set
Pasowicz Maja3
Michalczuk Karolina0

Decyzji sędziowskich: 7 (0,2%)

Stroke 0
0%
Let 4
57,1%
Nolet 3
42,9%

OPENDAMSKAJunior GU 15
1 1,8%
0-1-0
Żak Marcin3
Kwieciński Rafał0
1 1,1%
0-0-1
Kruk Mateusz3
Kozłowska Beata2
3 5,5%
0-3-0
Kozłowska Beata0
Hyżyk Aleksandra3
2 4,8%
0-0-2
Basiek Wiktoria0
Pasowicz Maja3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0