Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU13
50"52'Wojnarski Marek3
Spoljar Domagoj1
33"32'Maciejewski Adam2
Rodzin Andrzej1
31"43'Rowba Sergiusz2
Chlebowicz Piotr1
31"06'Gotówko Damian1
Maciejewski Adam2
30"13'Więcław Bartłomiej0
Wojnarski Marek2
27"41'Płaczek Maciej2
Łukaszewicz Cezary1
26"42'Jagiełowicz Sylwester1
Wasilewski Jan2
26"00'Zakręta Wojciech1
Ossowski Arkadiusz2
25"04'Lenkov Andrej2
Rzeszotek Grzegorz1
24"53'Więcław Bartłomiej2
Łukaszewicz Cezary1
38"31'Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina2
34"30'Bruk Anna3
Maskiewicz Małgorzata2
27"07'Bruk Anna3
Płaczek Aldona2
24"02'Kozłowska Beata3
Kępa Agata1
21"37'Płaczek Aldona3
Kirszenstein Patrycja1
18"08'Bruk Anna3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
17"29'Wasilewska Kinga3
Tomaszewska Sylwia0
17"10'Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
Tomaszewska Sylwia0
16"56'Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
Sielska Paulina3
16"30'Tomaszewska Sylwia3
Paździor Magdalena0
33"11'Szymański Mikołaj3
Mierzejewska Natalia1
21"51'Lisowski Mateusz1
Babijczuk Krzysztof3
16"36'Mierzejewska Natalia2
Bińczak Adam1
15"32'Lisowski Mateusz2
Bujak Maciej1
15"25'Zapiór Natalia2
Pasierbiewicz Julia1
14"44'Zabagło Wojciech2
Zapiór Natalia1
12"03'Szymański Mikołaj3
Lisowski Mateusz0
11"08'Babijczuk Krzysztof0
Mierzejewska Natalia3
10"29'Nuckowska Maja2
Zabagło Wojciech0
10"18'Zapiór Natalia0
Gnatowski Pascal2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13
Wojnarski Marek118"43'
Maciejewski Adam109"24'
Więcław Bartłomiej106"12'
Spoljar Domagoj101"41'
Fulneczek Adrian92"15'
Rodzin Andrzej87"58'
Zakręta Wojciech85"03'
Trojanowicz Jakub81"20'
Gajewski Grzegorz81"02'
Płaczek Maciej78"55'
Bruk Anna75"22'
Sielska Paulina68"36'
Płaczek Aldona57"42'
Owcarz Katarzyna56"50'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka53"54'
Tomaszewska Sylwia53"53'
Kirszenstein Patrycja45"39'
Pozlewicz Anna45"17'
Wasilewska Kinga44"57'
Kozłowska Beata39"23'
Mierzejewska Natalia57"00'
Babijczuk Krzysztof44"16'
Szymański Mikołaj42"58'
Lisowski Mateusz41"28'
Zabagło Wojciech36"57'
Zapiór Natalia36"10'
Pasierbiewicz Julia30"09'
Bujak Maciej28"24'
Bińczak Adam27"23'
Gnatowski Pascal21"21'

Czas setów: 36 godz. 34 min 9 s

OPENDAMSKAOU13

1666 min 24 s

22"00'
1 set
Więcław Bartłomiej0
Wojnarski Marek2
14"37'
3 set
Wojnarski Marek3
Spoljar Domagoj1
13"52'
4 set
Wojnarski Marek3
Spoljar Domagoj1
13"45'
3 set
Maciejewski Adam2
Rodzin Andrzej1
12"15'
3 set
Drzazga Robert1
Piergies Krzysztof2
11"42'
2 set
Jagiełowicz Sylwester1
Wasilewski Jan2
11"38'
3 set
Płaczek Maciej2
Łukaszewicz Cezary1
11"36'
2 set
Rodzin Andrzej1
Zakręta Wojciech2
11"21'
1 set
Spoljar Domagoj2
Grabowski Marcin0
11"00'
2 set
Spoljar Domagoj2
Grabowski Marcin0

334 min 25 s

7"47'
5 set
Bruk Anna3
Maskiewicz Małgorzata2
7"29'
1 set
Tomaszewska Sylwia3
Paździor Magdalena0
7"12'
2 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina2
7"01'
5 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina2
6"52'
4 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina2
6"08'
4 set
Bruk Anna3
Maskiewicz Małgorzata2
5"59'
2 set
Bruk Anna3
Maskiewicz Małgorzata2
5"48'
3 set
Bruk Anna3
Płaczek Aldona2
5"45'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina2
5"44'
3 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
Sielska Paulina3

193 min 20 s

10"41'
4 set
Szymański Mikołaj3
Mierzejewska Natalia1
7"24'
1 set
Szymański Mikołaj3
Mierzejewska Natalia1
6"27'
1 set
Nuckowska Maja2
Zabagło Wojciech0
6"21'
1 set
Zapiór Natalia2
Pasierbiewicz Julia1
6"13'
3 set
Szymański Mikołaj3
Mierzejewska Natalia1
5"15'
1 set
Lisowski Mateusz1
Babijczuk Krzysztof3
5"10'
2 set
Lisowski Mateusz2
Bujak Maciej1
5"06'
2 set
Bujak Maciej0
Bińczak Adam2
5"05'
1 set
Zabagło Wojciech2
Zapiór Natalia1
5"01'
2 set
Szymański Mikołaj3
Mierzejewska Natalia1

Małych punktów: 7539

OPENDAMSKAOU13

5438

Wojnarski Marek165
Żak Marcin153
Spoljar Domagoj144
Podgórski Bartłomiej137
Zakręta Wojciech136
Fulneczek Adrian136
Maciejewski Adam134
Rodzin Andrzej134
Więcław Bartłomiej134
Szkuta Łukasz133

1317

Sielska Paulina142
Bruk Anna130
Tomaszewska Sylwia120
Płaczek Aldona117
Owcarz Katarzyna115
Wasilewska Kinga113
Pozlewicz Anna102
Kirszenstein Patrycja99
Czarzasta-Gotówko Agnieszka99
Wilanowska Barbara75

784

Mierzejewska Natalia115
Szymański Mikołaj101
Babijczuk Krzysztof100
Lisowski Mateusz70
Zapiór Natalia70
Bińczak Adam66
Zabagło Wojciech63
Bujak Maciej61
Pasierbiewicz Julia52
Gnatowski Pascal51

Wszystkich rozegranych setów: 434

OPENDAMSKAOU13

308

80

46


Wszystkich rozegranych meczów: 177

OPENDAMSKAOU13

135

24

18


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13
0.45'
2 set
Regulski Michał0
Ossowski Arkadiusz2
0.73'
1 set
Kleczyński Marcin0
Szkuta Łukasz2
0.82'
2 set
Kleczyński Marcin0
Szkuta Łukasz2
0.91'
2 set
Lenkov Andrej2
Borg Michał0
0.91'
1 set
Regulski Michał0
Ossowski Arkadiusz2
1.00'
1 set
Lenkov Andrej2
Borg Michał0
10.91'
2 set
Zarwański Piotr2
Szlązak Marcin0
12.18'
1 set
Spoljar Domagoj2
Sprycha Arkadiusz0
12.27'
1 set
Sprycha Arkadiusz0
Ossowski Arkadiusz2
12.82'
2 set
Regulski Michał2
Rutyna Jarosław0
0.27'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Mierzejewska Natalia0
0.55'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Mierzejewska Natalia0
11.73'
3 set
Kępa Agata0
Wasilewska Kinga3
12.27'
2 set
Kępa Agata0
Wasilewska Kinga3
12.45'
3 set
Tomaszewska Sylwia3
Paździor Magdalena0
14.27'
1 set
Tomaszewska Sylwia3
Kirszenstein Patrycja0
14.91'
3 set
Płaczek Aldona3
Kozłowska Beata0
15.00'
2 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
Sielska Paulina3
15.18'
3 set
Kępa Agata0
Pozlewicz Anna3
15.27'
1 set
Płaczek Aldona0
Wasilewska Kinga3
10.09'
2 set
Nuckowska Maja0
Szymański Mikołaj2
10.18'
1 set
Babijczuk Krzysztof0
Mierzejewska Natalia3
11.09'
1 set
Nuckowska Maja0
Szymański Mikołaj2
12.64'
2 set
Szymański Mikołaj3
Lisowski Mateusz0
13.55'
1 set
Gnatowski Pascal0
Mierzejewska Natalia2
14.18'
1 set
Zabagło Wojciech0
Bińczak Adam2
15.45'
1 set
Szymański Mikołaj3
Lisowski Mateusz0
16.00'
2 set
Zabagło Wojciech0
Bińczak Adam2
16.82'
1 set
Nuckowska Maja0
Bujak Maciej2
17.36'
2 set
Nuckowska Maja0
Bujak Maciej2

Decyzji sędziowskich: 50 (0.7%)

Stroke 17
34%
Let 31
62%
Nolet 2
4%

OPENDAMSKAOU13
4 6.3%
0-4-0
Płaczek Maciej2
Łukaszewicz Cezary1
4 6.3%
2-2-0
Fulneczek Adrian2
Florczyk Paweł1
3 5.3%
0-3-0
Trojanowicz Jakub2
Choma Damian1
3 5%
3-0-0
Gajewski Grzegorz2
Kostevich Aleksandr1
3 9.7%
0-3-0
Ossowski Arkadiusz2
Wystemp Krzysztof0
3 5%
1-2-0
Franuszkiewicz Mariusz2
Bąkowski Rafał1
3 5.2%
0-3-0
Zakręta Wojciech1
Ossowski Arkadiusz2
3 7.7%
1-2-0
Rutyna Jarosław0
Wystemp Krzysztof2
2 4.1%
1-1-0
Więcław Bartłomiej2
Młyński Oskar0
2 5.7%
1-1-0
Bulczyński Rafał2
Piergies Krzysztof0
1 1.7%
0-1-0
Tomaszewska Sylwia3
Kirszenstein Patrycja0
1 2%
0-1-0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
Sielska Paulina3
1 1.4%
0-1-0
Płaczek Aldona3
Kirszenstein Patrycja1
2 8.7%
2-0-0
Nuckowska Maja0
Szymański Mikołaj2
2 2.6%
2-0-0
Szymański Mikołaj3
Mierzejewska Natalia1
1 1.9%
0-1-0
Lisowski Mateusz2
Bujak Maciej1
1 2.4%
0-0-1
Szymański Mikołaj3
Lisowski Mateusz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0