Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU15OU15 - Finały
51"28'Rogalski Mikołaj2
Przybysz Grzegorz3
43"33'Maciejewski Adam2
Wasilewski Jan1
34"07'Kowalewski Konrad2
Podgórski Bartłomiej1
32"15'Żak Marcin1
Fulneczek Adrian2
31"09'Kowalewski Konrad2
Popko Łukasz1
30"06'Synówka Maciej1
Wasilewski Jan2
28"19'Wasilewski Jan1
Kawalec Ireneusz2
24"43'Szkuta Łukasz1
Stachurski Jakub2
24"15'Żak Marcin2
Kleczyński Marcin1
23"03'Drej Maciej2
Chalimoniuk Krystian1
36"13'Burak Julia2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
30"31'Płaczek Aldona2
Rohleder Katarzyna3
28"54'Hyżyk Aleksandra1
Pozlewicz Anna3
28"06'Sawicka Agnieszka3
Wilanowska Barbara1
21"41'Burak Aleksandra3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
21"30'Rohleder Katarzyna3
Kozłowska Beata1
20"07'Burak Julia3
Sawicka Agnieszka1
18"11'Rohleder Katarzyna3
Sawicka Agnieszka0
16"47'Owcarz Katarzyna3
Burak Aleksandra0
16"44'Wilanowska Barbara0
Owcarz Katarzyna3
14"03'Sobiecki Antoni1
Babijczuk Krzysztof2
14"01'Jaworska Urszula0
Szymański Mikołaj2
12"46'Jaworska Urszula2
Pietrzak Maja0
12"01'Sobiecki Antoni0
Hyżyk Mikołaj2
11"34'Sobiecki Antoni2
Gnatowski Pascal0
10"50'Pietrzak Maja0
Szymański Mikołaj2
9"43'Ramza Seweryn0
Szymański Mikołaj2
8"28'Pietrzak Maja0
Ramza Seweryn2
8"21'Babijczuk Krzysztof2
Gnatowski Pascal0
8"06'Jaworska Urszula0
Ramza Seweryn2
10"23'Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj2
10"20'Gnatowski Pascal2
Jaworska Urszula0
8"34'Sobiecki Antoni2
Pasowicz Maja0
8"28'Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn2
'Mierzejewska NataliaW
Pietrzak Maja2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU15OU15 - Finały
Kowalewski Konrad113"21'
Wasilewski Jan105"21'
Przybysz Grzegorz103"53'
Rogalski Mikołaj100"15'
Stachurski Jakub91"11'
Fulneczek Adrian89"00'
Żak Marcin85"36'
Wilas Dawid84"53'
Podgórski Bartłomiej78"49'
Kawalec Ireneusz76"46'
Burak Julia71"04'
Rohleder Katarzyna57"48'
Sawicka Agnieszka54"29'
Płaczek Aldona49"46'
Hyżyk Aleksandra48"54'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka48"50'
Pozlewicz Anna48"41'
Burak Aleksandra45"30'
Kozłowska Beata42"58'
Owcarz Katarzyna39"19'
Szymański Mikołaj37"08'
Jaworska Urszula36"43'
Pietrzak Maja33"53'
Sobiecki Antoni31"46'
Ramza Seweryn28"25'
Babijczuk Krzysztof26"07'
Pasowicz Maja24"17'
Gnatowski Pascal22"48'
Hyżyk Mikołaj21"39'
Gnatowski Pascal10"00'
Jaworska Urszula10"00'
Szymański Mikołaj8"53'
Hyżyk Mikołaj8"53'
Ramza Seweryn8"22'
Babijczuk Krzysztof8"22'
Sobiecki Antoni7"57'
Pasowicz Maja7"57'

Czas setów: 29 godz. 4 min 6 s

OPENDAMSKAOU15OU15 - Finały

1306 min 9 s

15"00'
3 set
Maciejewski Adam2
Wasilewski Jan1
13"23'
2 set
Maciejewski Adam2
Wasilewski Jan1
13"11'
2 set
Kowalewski Konrad2
Podgórski Bartłomiej1
12"13'
1 set
Żak Marcin1
Fulneczek Adrian2
12"07'
5 set
Rogalski Mikołaj2
Przybysz Grzegorz3
11"31'
3 set
Rogalski Mikołaj2
Przybysz Grzegorz3
11"20'
2 set
Synówka Maciej1
Wasilewski Jan2
11"14'
1 set
Mierzejewski Michał0
Kawalec Ireneusz2
11"13'
3 set
Wasilewski Jan1
Kawalec Ireneusz2
11"01'
3 set
Żak Marcin1
Fulneczek Adrian2

271 min 22 s

11"17'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Wilanowska Barbara1
7"56'
4 set
Hyżyk Aleksandra1
Pozlewicz Anna3
7"53'
4 set
Burak Julia2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
7"50'
1 set
Płaczek Aldona2
Rohleder Katarzyna3
7"00'
2 set
Burak Julia2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
6"51'
3 set
Rohleder Katarzyna3
Sawicka Agnieszka0
6"48'
2 set
Burak Aleksandra3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
6"41'
1 set
Kozłowska Beata0
Pozlewicz Anna3
6"17'
3 set
Hyżyk Aleksandra3
Kozłowska Beata0
6"12'
3 set
Hyżyk Aleksandra1
Pozlewicz Anna3

131 min 23 s

9"35'
1 set
Ramza Seweryn0
Szymański Mikołaj2
6"55'
1 set
Sobiecki Antoni0
Hyżyk Mikołaj2
6"32'
1 set
Jaworska Urszula0
Szymański Mikołaj2
6"13'
1 set
Jaworska Urszula2
Pietrzak Maja0
5"55'
2 set
Sobiecki Antoni2
Gnatowski Pascal0
5"50'
2 set
Jaworska Urszula0
Szymański Mikołaj2
4"58'
2 set
Jaworska Urszula2
Pietrzak Maja0
4"49'
1 set
Babijczuk Krzysztof2
Gnatowski Pascal0
4"47'
2 set
Pietrzak Maja0
Szymański Mikołaj2
4"23'
1 set
Pietrzak Maja0
Szymański Mikołaj2

35 min 12 s

6"08'
2 set
Gnatowski Pascal2
Jaworska Urszula0
4"54'
1 set
Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj2
4"40'
1 set
Sobiecki Antoni2
Pasowicz Maja0
4"32'
1 set
Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn2
3"59'
2 set
Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj2
3"52'
1 set
Gnatowski Pascal2
Jaworska Urszula0
3"50'
2 set
Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn2
3"17'
2 set
Sobiecki Antoni2
Pasowicz Maja0

Małych punktów: 5906

OPENDAMSKAOU15OU15 - Finały

4211

Rogalski Mikołaj167
Przybysz Grzegorz154
Gotówko Damian149
Wojnarski Marek147
Kowalewski Konrad146
Kleczyński Marcin145
Stachurski Jakub133
Szkuta Łukasz132
Żak Marcin127
Choma Damian126

1042

Rohleder Katarzyna156
Burak Julia126
Czarzasta-Gotówko Agnieszka111
Owcarz Katarzyna100
Sawicka Agnieszka97
Pozlewicz Anna97
Hyżyk Aleksandra90
Płaczek Aldona86
Burak Aleksandra83
Wilanowska Barbara48

519

Szymański Mikołaj88
Ramza Seweryn75
Hyżyk Mikołaj66
Babijczuk Krzysztof64
Sobiecki Antoni62
Pasowicz Maja51
Jaworska Urszula48
Gnatowski Pascal38
Pietrzak Maja27

134

Gnatowski Pascal23
Szymański Mikołaj22
Ramza Seweryn22
Sobiecki Antoni22
Jaworska Urszula15
Pasowicz Maja14
Hyżyk Mikołaj11
Babijczuk Krzysztof5

Wszystkich rozegranych setów: 345

OPENDAMSKAOU15OU15 - Finały

244

60

33

8


Wszystkich rozegranych meczów: 140

OPENDAMSKAOU15OU15 - Finały

103

17

16

4


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU15OU15 - Finały
0.27'
2 set
Mierzejewski Michał2
Wilas Kamila0
0.45'
1 set
Maciejewski Adam0
Kleczyński Marcin2
0.55'
2 set
Maciejewski Adam0
Kleczyński Marcin2
0.55'
1 set
Mierzejewski Michał2
Wilas Kamila0
0.73'
1 set
Maciejewski Adam0
Szkuta Łukasz2
13.00'
1 set
Kostevich Aleksandr2
Krynicki Jarosław0
13.55'
1 set
Kowalewski Konrad1
Rogalski Mikołaj3
13.73'
2 set
Piotrowski Mariusz0
Chlebowicz Piotr2
14.18'
1 set
Kowalewski Konrad2
Maskiewicz Małgorzata0
15.00'
1 set
Wilas Kamila0
Kruk Mateusz2
14.82'
2 set
Kozłowska Beata0
Pozlewicz Anna3
15.27'
2 set
Hyżyk Aleksandra3
Kozłowska Beata0
15.73'
4 set
Sawicka Agnieszka3
Wilanowska Barbara1
15.82'
1 set
Wilanowska Barbara0
Owcarz Katarzyna3
16.18'
5 set
Płaczek Aldona2
Rohleder Katarzyna3
17.91'
3 set
Kozłowska Beata0
Pozlewicz Anna3
17.91'
2 set
Płaczek Aldona2
Rohleder Katarzyna3
18.09'
4 set
Burak Julia3
Sawicka Agnieszka1
18.82'
1 set
Pozlewicz Anna0
Burak Julia3
18.91'
1 set
Hyżyk Aleksandra3
Kozłowska Beata0
0.64'
2 set
Ramza Seweryn0
Szymański Mikołaj2
12.73'
1 set
Hyżyk Mikołaj2
Gnatowski Pascal0
12.82'
2 set
Hyżyk Mikołaj2
Gnatowski Pascal0
12.91'
2 set
Pasowicz Maja0
Ramza Seweryn2
14.18'
2 set
Pasowicz Maja2
Pietrzak Maja0
15.00'
2 set
Pasowicz Maja0
Szymański Mikołaj2
15.18'
1 set
Jaworska Urszula0
Ramza Seweryn2
15.45'
1 set
Pasowicz Maja0
Ramza Seweryn2
16.55'
2 set
Hyżyk Mikołaj2
Babijczuk Krzysztof0
17.18'
2 set
Jaworska Urszula0
Pasowicz Maja2
17.91'
2 set
Sobiecki Antoni2
Pasowicz Maja0
20.91'
2 set
Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn2
21.09'
1 set
Gnatowski Pascal2
Jaworska Urszula0
21.73'
2 set
Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj2
24.73'
1 set
Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn2
25.45'
1 set
Sobiecki Antoni2
Pasowicz Maja0
26.73'
1 set
Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj2
30.67'
2 set
Gnatowski Pascal2
Jaworska Urszula0

Decyzji sędziowskich: 29 (0.5%)

Stroke 13
44.8%
Let 16
55.2%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKAOU15
8 7.4%
3-5-0
Rogalski Mikołaj2
Przybysz Grzegorz3
6 16.2%
5-1-0
Fulneczek Adrian2
Kawalec Ireneusz0
4 8%
4-0-0
Drej Maciej2
Chalimoniuk Krystian1
2 3.2%
0-2-0
Wilanowska Barbara1
Żak Marcin2
2 5.4%
0-2-0
Maciejewski Adam0
Przybysz Grzegorz2
2 2.9%
0-2-0
Żak Marcin1
Fulneczek Adrian2
1 3.3%
0-1-0
Wąsowski Paweł2
Drej Maciej0
1 1.6%
1-0-0
Żak Marcin2
Kleczyński Marcin1
1 1.7%
0-1-0
Drobnica Sebastian2
Gierłachowski Jakub1
1 1.7%
0-1-0
Burak Julia3
Sawicka Agnieszka1
1 2.9%
0-1-0
Sobiecki Antoni0
Hyżyk Mikołaj2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0