Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15JUNIORSKA GU11
34"23'Bakuła Wojciech1
Piechotka Tomasz3
32"38'Piechotka Tomasz1
Nowak Piotr3
32"35'Staszkiewicz Jakub3
Nowisz Sławomir1
28"25'Pieńkowski Krzysztof0
Nowisz Wojciech3
25"43'Bakuła Wojciech3
Kowalik Maciej1
25"6'Nowak Piotr3
Rubczyński Szczepan0
24"52'Pieńkowski Krzysztof3
Kania Piotr0
24"37'Nowak Piotr3
Kowalik Maciej0
22"46'Nowisz Sławomir0
Bakuła Wojciech3
22"0'Bakuła Wojciech1
Kania Piotr2
39"12'Kaniewska Emilia2
Rzeszutko Małgorzata3
21"8'Kaniewska Emilia3
Egeman Anna1
17"59'Witkowska Dominika3
Rzeszutko Małgorzata0
16"21'Witkowska Dominika3
Kaniewska Emilia1
14"26'Rzeszutko Małgorzata3
Egeman Anna0
11"0'Witkowska Dominika3
Egeman Anna0
17"37'Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
17"5'Lohmann Mateusz3
Ładny Daniel0
12"50'Lohmann Szymon3
Ładny Daniel0
17"19'Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
15"8'Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
13"29'Binasik Antoni3
Hyams Maks0
11"48'Sienkiewicz Michał3
Hyams Maks0
7"55'Sienkiewicz Michał3
Binasik Antoni0
24"4'Kazanowski Nikodem3
Sztyber Aleksander1
19"5'Kazanowski Nikodem0
Puzio Kuba3
17"14'Kazanowski Nikodem0
Szcześniak Jan3
16"27'Puzio Kuba3
Szcześniak Jan0
11"22'Puzio Kuba3
Sztyber Aleksander0
10"33'Szcześniak Jan3
Sztyber Aleksander0
27"11'Ryba Hanna1
Kuratczyk Ewa3
26"9'Kuratczyk Ewa1
Łukawska Natalia3
24"56'Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1
23"44'Pietrzyk Wiktoria3
Wilk Alicja1
18"24'Ryba Hanna0
Wilk Alicja3
18"6'Pietrzyk Wiktoria3
Kuratczyk Ewa0
17"25'Ryba Hanna0
Łukawska Natalia3
17"17'Kuratczyk Ewa0
Wilk Alicja3
16"50'Łukawska Natalia3
Wilk Alicja0
14"3'Pietrzyk Wiktoria3
Ryba Hanna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15JUNIORSKA GU11
Nowak Piotr92"28'
Piechotka Tomasz88"55'
Bakuła Wojciech87"36'
Kowalik Maciej79"27'
Pieńkowski Krzysztof72"36'
Nowisz Sławomir70"19'
Staszkiewicz Jakub68"32'
Kania Piotr66"13'
Nowisz Wojciech65"59'
Rubczyński Szczepan58"57'
Kaniewska Emilia60"30'
Rzeszutko Małgorzata58"57'
Witkowska Dominika38"22'
Egeman Anna37"23'
Lohmann Mateusz28"28'
Lohmann Szymon24"29'
Ładny Daniel24"1'
Binasik Antoni31"58'
Sienkiewicz Michał31"20'
Kazanowski Nikodem28"38'
Hyams Maks20"50'
Kazanowski Nikodem49"18'
Sztyber Aleksander39"40'
Puzio Kuba38"20'
Szcześniak Jan36"40'
Kuratczyk Ewa69"7'
Łukawska Natalia64"57'
Pietrzyk Wiktoria63"12'
Ryba Hanna61"3'
Wilk Alicja59"41'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15JUNIORSKA GU11

1040 min
31 s



17 h 20 min 31 s

607 min 4 s

11"59'
2 set
Pieńkowski Krzysztof0
Nowisz Wojciech3
11"49'
1 set
Rogalski ArturW
Kania Piotr3
11"23'
4 set
Staszkiewicz Jakub3
Nowisz Sławomir1
10"43'
1 set
Hyams Martin0
Nowisz Sławomir2
9"19'
3 set
Nowak Piotr3
Rubczyński Szczepan0
8"12'
4 set
Piechotka Tomasz1
Nowak Piotr3
8"7'
2 set
Bakuła Wojciech1
Piechotka Tomasz3
8"2'
2 set
Piechotka Tomasz1
Nowak Piotr3
8"0'
3 set
Nowak Piotr3
Kowalik Maciej0
7"54'
2 set
Nowak Piotr3
Kowalik Maciej0

97 min 36 s

7"36'
5 set
Kaniewska Emilia2
Rzeszutko Małgorzata3
7"12'
2 set
Kaniewska Emilia2
Rzeszutko Małgorzata3
7"5'
3 set
Kaniewska Emilia2
Rzeszutko Małgorzata3
6"21'
1 set
Kaniewska Emilia2
Rzeszutko Małgorzata3
5"27'
2 set
Witkowska Dominika3
Rzeszutko Małgorzata0
5"25'
1 set
Witkowska Dominika3
Rzeszutko Małgorzata0
4"42'
3 set
Witkowska Dominika3
Rzeszutko Małgorzata0
4"26'
2 set
Kaniewska Emilia3
Egeman Anna1
4"19'
2 set
Rzeszutko Małgorzata3
Egeman Anna0
4"8'
1 set
Rzeszutko Małgorzata3
Egeman Anna0

38 min 29 s

6"5'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
5"6'
3 set
Lohmann Mateusz3
Ładny Daniel0
4"29'
1 set
Lohmann Mateusz3
Ładny Daniel0
4"25'
1 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
4"25'
2 set
Lohmann Mateusz3
Ładny Daniel0
3"58'
3 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
3"47'
3 set
Lohmann Szymon3
Ładny Daniel0
3"41'
1 set
Lohmann Szymon3
Ładny Daniel0
2"33'
2 set
Lohmann Szymon3
Ładny Daniel0

56 min 23 s

5"44'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
5"17'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
5"0'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
4"56'
1 set
Binasik Antoni3
Hyams Maks0
4"38'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
4"28'
3 set
Sienkiewicz Michał3
Hyams Maks0
4"10'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
3"49'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
3"37'
2 set
Sienkiewicz Michał3
Binasik Antoni0
3"18'
1 set
Sienkiewicz Michał3
Binasik Antoni0

81 min 59 s

6"20'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Puzio Kuba3
5"28'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Sztyber Aleksander1
5"25'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Sztyber Aleksander1
5"11'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Szcześniak Jan3
5"3'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Puzio Kuba3
4"56'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Sztyber Aleksander1
4"52'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Szcześniak Jan3
4"32'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Puzio Kuba3
4"23'
2 set
Puzio Kuba3
Szcześniak Jan0
4"23'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Szcześniak Jan3

159 min

6"24'
2 set
Kuratczyk Ewa1
Łukawska Natalia3
6"17'
1 set
Pietrzyk Wiktoria3
Kuratczyk Ewa0
6"17'
3 set
Ryba Hanna1
Kuratczyk Ewa3
6"16'
2 set
Ryba Hanna0
Wilk Alicja3
5"58'
3 set
Ryba Hanna0
Łukawska Natalia3
5"19'
4 set
Kuratczyk Ewa1
Łukawska Natalia3
5"16'
1 set
Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1
5"13'
2 set
Kuratczyk Ewa0
Wilk Alicja3
5"12'
4 set
Ryba Hanna1
Kuratczyk Ewa3
5"11'
1 set
Ryba Hanna0
Wilk Alicja3

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15JUNIORSKA GU11

3655

1943

Nowak Piotr144
Nowisz Wojciech137
Bakuła Wojciech130
Pieńkowski Krzysztof129
Piechotka Tomasz126
Staszkiewicz Jakub122
Kowalik Maciej115
Witkowska Dominika114
Fordoński Aleksander105
Kania Piotr104

382

Kaniewska Emilia108
Rzeszutko Małgorzata105
Witkowska Dominika102
Egeman Anna67

155

Lohmann Szymon66
Lohmann Mateusz54
Ładny Daniel35

224

Sienkiewicz Michał99
Binasik Antoni79
Kazanowski Nikodem32
Hyams Maks14

329

Puzio Kuba102
Kazanowski Nikodem90
Szcześniak Jan84
Sztyber Aleksander53

622

Pietrzyk Wiktoria149
Łukawska Natalia144
Wilk Alicja126
Kuratczyk Ewa110
Ryba Hanna93

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15JUNIORSKA GU11

71

41

6

3

5

6

10

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15JUNIORSKA GU11

213

114

22

9

15

19

34

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15JUNIORSKA GU11
0.27'
2 set
Rogalski ArturW
Kania Piotr3
14.00'
2 set
Janasiewicz Robert0
Staszkiewicz Jakub2
14.00'
1 set
Nowak Piotr2
Słowikowski Andrzej0
14.45'
2 set
Nowak Piotr2
Słowikowski Andrzej0
15.36'
1 set
Janiszewski Bartosz0
Fordoński Aleksander2
16.00'
3 set
Sztyber Jakub0
Pieńkowski Krzysztof3
16.18'
2 set
Sztyber Jakub0
Pieńkowski Krzysztof3
16.18'
3 set
Fordoński Aleksander0
Nowisz Wojciech3
17.00'
2 set
Hyams Martin2
Pardyka Paweł0
17.27'
3 set
Nowak Piotr0
Nowisz Wojciech3
14.18'
1 set
Witkowska Dominika3
Kaniewska Emilia1
15.55'
3 set
Rzeszutko Małgorzata3
Egeman Anna0
16.36'
3 set
Witkowska Dominika3
Kaniewska Emilia1
17.18'
2 set
Witkowska Dominika3
Egeman Anna0
17.55'
2 set
Witkowska Dominika3
Kaniewska Emilia1
19.00'
3 set
Witkowska Dominika3
Egeman Anna0
19.64'
1 set
Witkowska Dominika3
Egeman Anna0
20.45'
4 set
Kaniewska Emilia3
Egeman Anna1
20.45'
4 set
Witkowska Dominika3
Kaniewska Emilia1
20.91'
1 set
Kaniewska Emilia3
Egeman Anna1
13.91'
2 set
Lohmann Szymon3
Ładny Daniel0
20.09'
1 set
Lohmann Szymon3
Ładny Daniel0
20.64'
3 set
Lohmann Szymon3
Ładny Daniel0
21.64'
3 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
24.09'
2 set
Lohmann Mateusz3
Ładny Daniel0
24.09'
1 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
24.45'
1 set
Lohmann Mateusz3
Ładny Daniel0
25.50'
3 set
Lohmann Mateusz3
Ładny Daniel0
33.18'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
14.45'
1 set
Sienkiewicz Michał3
Hyams Maks0
15.27'
3 set
Binasik Antoni3
Hyams Maks0
15.64'
2 set
Binasik Antoni3
Hyams Maks0
17.00'
2 set
Sienkiewicz Michał3
Hyams Maks0
18.00'
1 set
Sienkiewicz Michał3
Binasik Antoni0
19.73'
2 set
Sienkiewicz Michał3
Binasik Antoni0
20.82'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
22.73'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
24.36'
3 set
Sienkiewicz Michał3
Hyams Maks0
25.27'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
14.64'
1 set
Puzio Kuba3
Sztyber Aleksander0
15.27'
2 set
Szcześniak Jan3
Sztyber Aleksander0
17.09'
4 set
Kazanowski Nikodem3
Sztyber Aleksander1
18.73'
1 set
Szcześniak Jan3
Sztyber Aleksander0
19.73'
1 set
Puzio Kuba3
Szcześniak Jan0
21.09'
2 set
Puzio Kuba3
Sztyber Aleksander0
21.27'
3 set
Puzio Kuba3
Sztyber Aleksander0
21.64'
3 set
Puzio Kuba3
Szcześniak Jan0
22.00'
3 set
Szcześniak Jan3
Sztyber Aleksander0
23.91'
2 set
Puzio Kuba3
Szcześniak Jan0
17.64'
3 set
Ryba Hanna0
Wilk Alicja3
18.36'
3 set
Kuratczyk Ewa1
Łukawska Natalia3
19.00'
3 set
Pietrzyk Wiktoria3
Kuratczyk Ewa0
20.00'
1 set
Ryba Hanna0
Łukawska Natalia3
20.09'
1 set
Pietrzyk Wiktoria3
Ryba Hanna0
20.64'
2 set
Ryba Hanna0
Łukawska Natalia3
21.00'
3 set
Pietrzyk Wiktoria3
Ryba Hanna0
21.18'
2 set
Pietrzyk Wiktoria3
Ryba Hanna0
22.45'
3 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja0
23.00'
2 set
Pietrzyk Wiktoria3
Kuratczyk Ewa0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0